banan575

Zabawa SHOW AGROFOTOWICZEK.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

Wy chlopy nie mozecie wiedziec o co chodzi w tej zabawie, a zawodniczki nie moga wiedziec co jest upominkiem.

 

A te wspomniane KLONY to jest zabezpieczenie przeciwko gimbazy. A to beda robic tylko wytypowane AGROFOTOWICZKI

 

Nikt nic nie bedzie wiedzial o co chodzi tylko dziewczyny bedace w tej zabawie. A Wy panowie bedziecie tylko oceniac to co zrobily zawodniczki.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

I jednego członka jury, byłem pierwszy to chce być przewodniczącym składu sędziowskiego także zaklepane, a jako przewodniczący wręczam nagrodę główną...

 

Jak się tak wpraszasz to może dorzuć coś do nagrody głównej( sam wymyśl co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wszystko bys chcial wiedziec

 

Jak uzbieram 10 ZAWODNICZE i 15KLONOW to Nas bedzie 25OSOB wtedy zabawa ruszy.

 

Ale zawodniczkom nie bede wciskac kitow ze mebelki dostana.

 

One musza wyrazic wlasna chec zabawy.

 

 

A jak @Mariuszku idzie Ci zbieranie dziewczyn na misski?? :D Mebelki im proponujecie zeby sie pokazaly???? :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie idzie w ogóle z tej prostej przyczyny że nie ma takiego konkursu :P .

MAT rzucił luźną propozycję , Ty zbombardowałaś temat że to forum rolnicze a FB i coś że to podstęp żeby faceci zobaczyli jak dziewczyny wyglądają , i na tym się skończyło .

A teraz sama próbujesz robić FB, tylko kiepsko coś idzie chyba?

Jeszcze nigdy nie widziałem konkursu , w którym nie wiadomo co jest nagrodą , inna sprawa że nie widziałem też konkursu, w którym nikt nie rozumiałby zasad :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zasady nie są takie trudne. Wystarczy pomyśleć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To wytłumacz Andrzeju te zasady , na początek kto jest kto i o co chodzi z ochroną przed gimbazą ?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

na początek kto jest kto

 

 

I to jest jeden z konkursow dla panow. :D I tu beda zabezpieczac wszystko KLONY :D Przy wtopie zawsze wpadnie KLON i tu z usmiechem AGROFOTOWICZKA napisze na forum ze ona byla klonem. :D

 

 

Pisalam wczesniej kim bedzie klon. To bedzeie oszustka :lol: ale ona bedzie pomagac ZAWODNICZCE lub ZAWODNICZKOM

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Zakręcone to wszystko, ale chyba wiem o co chodzi :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ah te Kobiety... kręcą, kręcą.. ;) że aż się sam zakręciłem... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bo to bedzie zabawa tylko dla dziewczyn,

 

Ktora zawodniczka wygra zabawe bedzie zalezalo tylko od innych zawodniczek. Nie od Was panowie tylko od zawodniczek. :D

 

Ja nie bede mogla brac udzialu jako zawodniczka, tylko jako klon i wszystkiego pilnowac, :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Panowie , trzeba najpierw się dobrze %%% czymś mocniejszym żeby skumać o co kaman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Pisalam na poczatku ze Wy panowie nie mozecie wiedziec o co chodzi w tej zabawie.

 

Tylko zawodniczki beda wiedziec.

 

Jak uzbieram 10zawodniczek to napisze co bedzie upominkiem w tej zabawie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To będzie upominek pod choinkę :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jakbys @Jedrus zgadl. To bedzie upominek wlasnie na Boze Narodzenie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tyle ile moge Wam powiedziec to mowie.

 

Najpierw trzeba zbudowac druzyne zawodniczek, potem zbudowac miedzy nimi zaufanie. Ale jak ktos nie ufa to po co taka w takiej druzynie zawodniczek

 

Jak tego nie zbuduje to nie bede zaczynala z zabawa. Dlatego nie pisze tez co bedzie upominkiem zebyscie mnie nie zjedli i zbeszczescili publicznie jak to co niekturzy lubia.

 

No ale jak nie wypali, to Wam napisze co bylo upominkiem i dlaczego upominek pod choinke na okres zimowych swiat.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

No i po co te pomysły na konkurs miss AF? Przy tym pytaniu na facebooku wiele dziewczyn dodało komentarz i można zobaczyć która jak wygląda :P - "Mamy tu jakieś kobiety, które kochają rolnictwo? "


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja tam zadnej MISSKI nie robie. Bo przeciez dziewczyna dziewczyny nie moze wybierac a tu o to chodzi


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie jeżeli panie chcą się bawić to dlaczego nie zawsze będzie to jakieś urozmaicenie. Banan ja tam cię popieram działaj działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jako przewodniczący wręczam nagrodę główną...

 

 

Tak @Romciu wlasnie Ciebie wybralam na tego co bedzie wreczac nagrode. Ja juz dopilnuje ze cale AF bedzie na Ciebie patrzyc jak wreczasz nagrode. Ty jako jedyny dostales ta mozliwosc :D

 

A czy TY sprawisz zawodniczce usmiech i radosc na twarzy czy smutek i lzy to juz od Ciebie bedzie zalezalo. Bedziesz mial 48H na wreczenie glownej nagrody.

 

To wlasnie bedzie ceremonia wreczenia nagrody i to wlasnie bedzie ten SHOW.

 

Czy @wesolyromek wreczy nagrode czy oszuka zawodniczke i nie wreczy.

 

 

Chcesz sie dowiedziec wiecej to napisz. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bercik92
      Oglądał ktoś z was dzisiejsze wiadomości w południe ? Był artykuł o zabawie dla świn jeżeli jakiś rolnik nie będzie miał "zabawek" dla trzody to można stracić dopłaty co o tym sądzicie ?
    • Przez eti1997
      Kto się wybiera do Kąkolewa na tą imprezę ? Jakie jest wasze zdanie na temat tej imprezy i czy wgl warto za każdym razem dowiaduje się coś nowego z tej imprezy na temat zakiszania zielonek itd. Trochę maszyn również kupiłem przez tą imprezę i nie narzekam Wystawcy mili i zawsze coś doradzą czy to z kupnem ciągnika czy innej maszyny
    • Przez DoradcaFinansowy5
      Witam,
       
      Chciałbym zacząć zabawę, która pozwoliłaby uświadomić kilka rzeczy: Ile chciałbym dostać na emeryturze, a ile rzeczywiście dostanę z prognoz?
       
       
      Z czasem dopiszę kolejne reguły zainteresowanych prosiłbym o wpisy
    • Przez kurczak12435
      Witam, planuje w tym roku w końcu wybrać się na Agro Show w Bednarach, ale do przejechania mam blisko 600 km także już teraz poszukuje jakiegoś noclegu w okolicach. Na stronie wystawy są informacje o hotelach ale nic sensownego nie znalazłem także może wy mi doradzicie. Czy może ma ktoś jakiś hotel lub agroturystyke do polecenia tak do 50 kilometrów od wystawy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj