Gość Luke16

Jaką prasę za 30-35tys?

Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

no u mnie robił w tym roku kr125 i średnio.... nie najgorzej ale... pleśń jest ale robił nią 3512 to się nie dziwie.....co do ciągnika to 7245 to to samo co 7211 a do mf nie mam zufania po tym co widze u mojego sąsiada jak się męczy z 3095.... A np. renault 103.54 albo zetor 9540???

 

co do 7745 to jak coś tylko z Turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To może Zetor 7340.... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
no u mnie robił w tym roku kr125 i średnio.... nie najgorzej ale... pleśń jest ale robił nią 3512 to się nie dziwie.....co do ciągnika to 7245 to to samo co 7211 a do mf nie mam zufania po tym co widze u mojego sąsiada jak się męczy z 3095.... A np. renault 103.54 albo zetor 9540???

 

 

Mf 30xx mają coś w sobie że sie często psują a zetor 9540 nie znajdziesz za 40tyś ja bym proponował właśnie zetora 7245 albo MF http://www.kupsprzedaj.pl/maszyny/rolnicze...dvert29492.html


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

jeszcze na temat pras to najlepiej zgniataja prasy pasowe !!!! ale tez maja wielkie zapotrzebowanie na moc <_<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
no u mnie robił w tym roku kr125 i średnio.... nie najgorzej ale... pleśń jest ale robił nią 3512 to się nie dziwie.....co do ciągnika to 7245 to to samo co 7211 a do mf nie mam zufania po tym co widze u mojego sąsiada jak się męczy z 3095.... A np. renault 103.54 albo zetor 9540???

 

Za tego Zetora trzeba dać od 50tys w górę... <_<

 

A może Zetor 10145...??? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
a moze U 912 ??

Jak ma kupić coś porządnego to lepszy zetor.... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Zetor 10145 trochę mi się wydaje za duży... tak to większość maszyn bym musiał zmienić... A jak z renault??? Albo zetor 8145???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

moim zdanie po co masz zmieniac ciagnik sprzedasz tego i kupisz jakiegos starego zecha i bedziesz do niego cisnal kase !!! to lepiej kup kr 125 !!! tansza i tez dobra do sianokiszonki !!!! a ile ty robisz bali sianokiszonki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Jak ma kupić coś porządnego to lepszy zetor.... <_<

 

Wydaje mi się, że jak chce zmienić Zetora 7211 na coś lepszego, to już musi być to ciągnik 4x4... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
moim zdanie po co masz zmieniac ciagnik sprzedasz tego i kupisz jakiegos starego zecha i bedziesz do niego cisnal kase !!! to lepiej kup kr 125 !!! tansza i tez dobra do sianokiszonki !!!! a ile ty robisz bali sianokiszonki ???

 

Sprzeda zetora a jeśli nawet to nie kupi jakiegoś starego gruchota tylko porządny sprzet który mu wytrzyma długo

 

A że starszy rocznik to nie znaczy że gruchot ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Zetor 10145 trochę mi się wydaje za duży... tak to większość maszyn bym musiał zmienić... A jak z renault??? Albo zetor 8145???

 

Ja już bym był prędzej za Zetorem 8145... <_<

 

Na przykład coś takiego... <_<

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B26167

 

http://allegro.pl/item300130337_zetor_8145...owe_opony_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Sprzeda zetora a jeśli nawet to nie kupi jakiegoś starego gruchota tylko porządny sprzet który mu wytrzyma długo

 

A że starszy rocznik to nie znaczy że gruchot ;/

Np. Zetor 8045, jest trochę stary ale 85 km ma.... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

4x4 musi być... co do ilości balotów to ok 200 sianokiszonki.... no i 100 słoma i jeszcze na zarobek by można swobodnie jechać bo u nas mało dobrych pras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Panowie trochę się zapędziliście bo nie to jest tematem wątku <_< Prosze wrócić do tematu.

 

Ok @tommy66692... <_<

 

Mam pytanie do @Luke16... :D

 

Czy to musi być prasa marki Krone...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

nie nie musi tylko jaka by była najlepsza prasa do sianokiszonki??? niekoniecznie krone... krone podałem jako mój upatrzony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

o 7211 też pewnie zapomnijmy??? Co do claasa to nie mam już najmniejszego zaufania bo jak mam belki claasem porobione to powiedziałem że więcej tej firmy na podwórku nie chce widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
o 7211 też pewnie zapomnijmy??? Co do claasa to nie mam już najmniejszego zaufania bo jak mam belki claasem porobione to powiedziałem że więcej tej firmy na podwórku nie chce widzieć

 

Czyli wszystko poza Claas'em i Sipmą...??? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

raczej tak... sipma za słabo dobija a claas jest drogi w utrzymaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Słuchaj, jak masz zamiar zamienić Zetora 7211 na coś większego i jak spodobała Ci się prasa Krone KR130S, to ją sobie kup... <_< <_< :)

 

Chyba że nie chcesz kupować na razie większego ciągnika...??? :)

 

Tutaj jest ogłoszenie, prasa wydaje się ładna, tylko zdjęcia są nie za bardzo (prasa Krone KR130S)... :D

 

http://www.allegro.pl/item296802584_prasa_...one_kr130s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

z tym ciągnikiem to nie wiem jak by dało się tura przełożyć do 5211 to spokojnie mogę sprzedać 7211 i kupić coś większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj