• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rabe
      witam mam problem z ustawieniem pomp w ciagniku lamborghini 1506dt silnik h1106 wiec od poczatku 
      silnik uległ zatarciu na 4 tloku został rozebrany szlif wału skrecony ustawione zawory nowa pompa oleju itd ,rozrzad to 2 koła zebate 1 wał korbowy (posiada znak 1 kropka ) 2 koło zebate wałka rozrzadu (znak 2 kropki )ustawienie zabek w zabek oczewiste inaczej sie nie da
      koło zebate walka rozrzadu ma mozliwosc niewielkiej regulacji na srubach lecz zostało załozone tak jak przed rozbiurka 
      dalej jest problem przy okazji remontu dałem do sprawdzenia pompy wtryskowe okazało sie  ze to złom (2 pompy miały 2 rodzaje tłoczków 9 i 10 do tego przyterte jak to mogło chodzic ????) pompy zregenerowane załozone po staremu na stare podkładki i silnik nie pali jeżeli już złapie to pochodzi pół minuty i gasnie przy czym kopci nie wchodzi na obroty
      doczytałem ze  poczaek wtrysku ustawia sie podkladkami regulujac odległosc pomp od wałka rozrzadu tu pytanie jak to zrobic czy ktos ma morze intrukcje do tych ciagnikuw lub l kiedys cos takiego robil prosze o pomoc
      co znalazłem koło pasowe ma 3 znaki pms ( to pewnie gmp) drugi to II 1* trzeci II 4*

0
    • Przez patrykb2736
      Mam pytanko czy zakładając pompe nsz 40 zwiększe trochę udźwig podnośnika? Podejrzewam że moja jest już popsuta bo opuszcza I podnosi minimalnie z maszyna I nie ma tego udźwigu co od nowości, mam problem żeby podnieść talerzowke z grano z siewnikiem meprozet, brakuje mi dosłownie te 300kg udźwigu żeby swobodnie podniósł. Jeśli ktoś już wymieniał na wydajniejsza prosze o wypowiedzi. Model belarusa to 952.4
    • Przez rolnikus21
      Witam. Jakie są wasze opinie na temat pomp rotacyjnych w beczkowozach. Jak u nich z ciągnięciem i zasysaniem gnojowicy oraz podatnością na uszkodzenia. Pytam ponieważ chce kupić beczke z taka pompa, ale najbardziej boje się o tą pompe czy nie jest ona problemowa. Może ktoś wie z kim mógłbym porozmawiać na temat tych pomp. Wiem że takie pompy zakładają w Bauer lub zunhammer.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      jak sprawdzić jakość pracy pompy? Mam mieszane odczucia co do tego jak ona pracuje.
      mając ciągnik na wolnych obrotach ciśnienie na głównym manometrze skacze o jakies 0.5 atm.
      W starym opryskiwaczu pompa ma wentylek i można sprawdzić ciśnienie - jak nie ma ciśnienia to wiadomo pompa do naprawy - najczesciej wymiana membran. W pompach typu Hardi tego wentylka nie ma.
      Jak więc zweryfikować pompę?

• Przez rolkam72
      Witam wszystkich. Otóż mój opryskiwacz stracił ciśnienie a mianowicie ciśnienie jest lecz słabe. Sprawdziłem szczelność przewodów itd wszystko ok więc rozebralem pompę. W pompie membrany ok zaworki i uszczelniacze również i jest taki myk. Te plastikowe okrągłe tloczki popuchajace membrany. Z jednej strony kręcąc wałkiem wszystko wygląda ok lecz z drugiej ten tloczek czy jak to się fachowo nazywa nie wysuwa się wogule poza obudowę a ruch jego jest jakby bardzo mały. Wydaje mi się że to tak nie powinno być. I tu pytanie czy sam środek ten wałek i cały mechanizm można dokupić i wymienić? Nowa pompa 600 lub 700 zł a opryskiwacz potrzebny 5 dni w roku. I dodam że to opryskiwacz Zbuczyn obecny popularny biardzki belka 12m zbiornik 400l
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.