traktorpolo

t25 jakie cisnienie na cylindrach

Polecane posty

traktorpolo    0

\witam niedawno zrobiłem remąt silnika w swoim ivanie ale wydaje mi się ze ciągnik słaby i tak przy odpalaniu jakby się zapowietrzał,nie robiłem pompy, ile musi mieć barow na cylindrze może przy remacie poszlo cos nie tak zwekszyłem dawke a pompie ale jakiej dużej poprawy nie widać posze o pomoc może ktoś miał podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

stopień sprężania według instrukcji to 1:16,5 czyli 16,5x0,21 to daje nam wynik 3,465MPa w przyblizeniu 35 bar.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam, sprawdż zawory, może jest za mały luż na zaworach i traci kompresję i moc, a przy tym trudno odpala ,(długo kręci zanim odpali ) ,ja kiedyś tak miałem po remoncie góry, ustawiłem zawory było dobrze ale po jakimś czasie gdy wszystko się ułożyło,okazało się że zawory miały za mały luz i też był słaby i ciężko zapalał ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,słuszna uwaga , tak przy rozruchu, ale i dopóki się nie rozgrzeje będzie kopcił na biało dość intensywnie jak ciepły słabiej będzie kopcił ale też widać kopcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

być może mam nie wlasciwe dane , jeżeli tak to z góry przepraszam dla stopnia sprężania 1:16 ciśnienie będzie wynosiło 3,36MPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj