News
AgroSmol

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

Polecane posty

Arturo    35

Pytanie do AgroSmol, przy wymianie łożyska w moim consulu na podajniku pochyłym odchaczając go mam teraz wgląd na wszystkie cepy młucarni no i oczywiście dojście do nich i zastanawiam się nad ich wymianą , interesuje mnie grubość cepu i głębokość karbu bym mógł stwierdzić w jakim stopniu są już zużyte a dotego interesuje mnie koszt 6 cepów +śrub .Dziękuje i proszę o odpowiedz

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alkobusb6
      Witam jak wyjąć, wymienić parnik klimatyzacji w class . Jak się do niego dostać co trzeba rozkręcić aby go wyjąć. Z góry dziękuję za pomoc .
    • Przez marcin_6
      Witam mam problem z prasą claas rollant 46 nie podaje sznurka co może być przyczyną.
      Spalony bezpiecznik czy jakieś zwarcie proszę o szybka odpowiedz z góry dzięki.
    • Przez Piters182
      Witam, tak jak w temacie, ile brać za koszenie Dominatorem 98 SL, kosa 3.9m ??
    • Przez ClaasDominator
      Witam ponownie koledzy takie małe pytanko o co chodzi z kontrolkami docisku hedera w dominator 98 (jak heder opuszcze to zaswiecaja sie kontrolki do czego to słuzy . Moze ktos wymienial baterie w bordinformatorze bo nie trzyma pamieci .Dziekuje slicznie za podpowiedzi .Pozdrawiam
    • Przez david093
      Witam, chciałbym zapytać co może być przyczyną zapychania sit długą słomą w kombajnie Claas dominator 98, wygląda tak jakby ta słoma spadała otworami z wytrząsaczy i zapychała sita

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj