AgroSmol

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

Polecane posty

Witam ile kosztuje komplet noży [48 szt] ruchomych zwykłych a ile ząbkowanych i jeszcze panewki drewniane na wytrząsacze są już napuszczone -tylko zakładać , czy trzeba je czymś napuszczać

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Ile kosztują poszczególne części ?

Numery są z katalogu Claas Jaguar SF80 Strona 90A, 90B

 

Zespół ten nazywa sie Horizontal-Messerantrieb AB NR.5126061/3086160

 

067353.1 Horizontalantrieb

067208.0

066564.1

067033.0

235923.0

067018.0

235193.0

179838.0

244765.0

059201.0

067367.0

067004.0

067015.0

067049.0

067040.0

211067.0

 

Części te są do przystawki bezpośredniego zbioru zielonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

Macie części do John Deere 1085 h4? potrzebuje czujnik strat ziarna i wytrzasacze? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaxdd    0

witam, macie orginalna farbe do claasa, jeśli tak to ile kosztuje litr. A macie moze jeszcze instrukcje osbsługi do claasa dominatora 88sl z 1988 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Ja malowałem Auturenolakiem Nobiles cena 35zł/zeszłoroszna/ nawet Korbanek (Mroczeń) jej używają chociaż jest nieoryginalna lecz pasuje i o wiele tańsza


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmaciekdd    0

Ile kosztują Simeringi do Claasa Consula 84rok, silnik Merceses - 4cylindry. Na silniku jest takie oznaczenie: "OM314.I" I jak nie ma, to czy była by możliwość sprowadzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

Witam

Posiadam prase new holland 841 sperry 1992 rok[lańcuchowa, owijanie sznurkiem]. Mam problem gdyż magnez w silniczku elektrycznym "odłupuje się" i silniczek staje. Ile kosztowałaby obudowa[ta w której jest magnez]? Lub ewentualnie cały silniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Witam

Interesuje mnie cena kompletu pasków i filtrów do NH 1540 81rok silnik forda i jeszcze koszt przesyłki.


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaxdd    0
Ja malowałem Auturenolakiem Nobiles cena 35zł/zeszłoroszna/ nawet Korbanek (Mroczeń) jej używają chociaż jest nieoryginalna lecz pasuje i o wiele tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12

Macie przewody paliwowe do claasa dominatora 96,te metalowe które znajdują się w zbiorniku paliwa.Jaka jest ich cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasowi    0

Macie podłogę podsiewacza do Claas Compact 30? Ile ta część by ewentualnie kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

witam potrzebuje sie dowiedzieć czy macie wsprzedaży do claasa 88s klepisko 130cm i komplet cepów i jak sie da to cene by,m prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Senator i mercator to prawie te same maszyny więc mają kolego :D


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zhu    1

ile kosztuje pompa wtryskowa do claas dominator76 sinik perkins 120km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo23    0

AgroSmol, mam dwa pytania. Czy macie rozruszniki zwykłe i planetarne do OM352? Jeśli tak to proszę o ceny.

Drugie pytanie serwisowe. Jak sprawdzić łożyska na wale napędowym w mercatorze75 czy są dobre? Ojciec tej zimy podczas przeglądu docisnoł ręką górny pas jezdny i zauważył, że wał z lewej strony wraz z kołami się trochę przegina jak się dociśnie pas ręką. Czy przeginanie się tak tego wału świadczyć może o wymianie łożysk, czy też wał ma jakąś tam swoją sprężystość i jest ok?

Proszę o w miarę szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj