AgroSmol

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

Polecane posty

AgroSmol    0
Chce kupic do Dominatora 78S pas jezdny i pas do młocarni. Proszę o podanie producenta i ceny.

Pozdrawiam

Jezdny

Roulunds 51x1930 - 580zł

Roulunds 51x1900 - 333zł

Wystepuje 2 rodzaje musisz wiedziec ktory kupic.

 

Młocarnia

Roulunds 2HB3300 - 195zł

Gates 51x2400 - 540zł

Roulunds 51x2400 - 630zł

Roulunds 3HB2450 - 305zł

Gates 3HB2450 - 290zł

 

Takie wystepuja w dominatorze 78S musisz wiedziec ktory kupic.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
a ile kosztuje kosa do consula?

270zł


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

Ile kosztuje pompa hydrauliczna do dominatora 80 ? Wiem, że są różne i nie mam dzisaj numeru kat. ale moja pompa jest wmontowywana do wewnątrz zbiornika oleju i ma owalną kryzę z otworami do przykręcania. Czy można by było zastosować zamiennik (tańszy) i zamontować go w innym miejscu (z uchwytami i montażem sobie poradzę). Czy są Claasy, które mają oddzielną pompę do kierowania i jaki jest wtedy układ połączeń ?

Ile kosztuje komplet uszczelnień do orbitrola oraz do dzielnika strumienia ?


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

A jest w ofercie szarpacz słomy do merkatora 50 kompletny i w jakiej cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

jest taka sprawa że chcem kupić consula w którym sita kwalifikują sie do wymiany, i tu moje pytanie, ile kosztują sita i podsiewacz do consula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

Troszku daleko ta firma odemnie :) szkoda :) A da sie cos kupic żeby było z dostawą na miejsce?jak tak to ile by to kosztowało i ile czasu zajeło?

Nie to że teraz chce cos kupic ale dobrze wiedziec jak sie cos zj****...

A nie wiesz ile by kosztowała sieczkarnia do claas'a dominatora 66???dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Zajmujecie się częściami do John Deere 550 , jak tak to potrzebuje katalog , łożyska , spinki do pasów i schemat instalacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
Ile kosztuje pompa hydrauliczna do dominatora 80 ? Wiem, że są różne i nie mam dzisaj numeru kat. ale moja pompa jest wmontowywana do wewnątrz zbiornika oleju i ma owalną kryzę z otworami do przykręcania. Czy można by było zastosować zamiennik (tańszy) i zamontować go w innym miejscu (z uchwytami i montażem sobie poradzę). Czy są Claasy, które mają oddzielną pompę do kierowania i jaki jest wtedy układ połączeń ?

Ile kosztuje komplet uszczelnień do orbitrola oraz do dzielnika strumienia ?

Nie mamy, podaj jaka masz pompe.

 

A jest w ofercie szarpacz słomy do merkatora 50 kompletny i w jakiej cenie??

NIe handlujemy tym.

 

posiadacie pas jezdny do claas compact 25 ? jesli tak to w jakiej cenie

Cena jutro bedzie.

 

Troszku daleko ta firma odemnie <_< szkoda <_< A da sie cos kupic żeby było z dostawą na miejsce?jak tak to ile by to kosztowało i ile czasu zajeło?

Nie to że teraz chce cos kupic ale dobrze wiedziec jak sie cos zj****...

A nie wiesz ile by kosztowała sieczkarnia do claas'a dominatora 66???dzieki z góry

Oczywiscie wyslemy na miejsce koszt wg cennika poczty lub kurierów, sieczkarniami nie handlujemy (w moim regionie malo tego).

 

Zajmujecie się częściami do John Deere 550 , jak tak to potrzebuje katalog , łożyska , spinki do pasów i schemat instalacji ?

Są łożyska i spinki, z katalogiem moze byc gorzej.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Moge się dowiedzieć czy dostane katalog lub jakąś książkę z instrukcją napraw do prasy claas rollant 46 roto cut ??? A jak by było coś takiego to jak to wygląda cenowo ???


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Te spinki to blaszkowe z wkrętami czy takie druciane , jak by to wyglądało cenowo , tak na przyszłość to pasy do JD w jakiej cenie ( czy wogule są ) ? Za odp. z góry dzienks .

 

Pozdro Endrju00711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
Te spinki to blaszkowe z wkrętami czy takie druciane , jak by to wyglądało cenowo , tak na przyszłość to pasy do JD w jakiej cenie ( czy wogule są ) ? Za odp. z góry dzienks .

 

Pozdro Endrju00711

Spinki mamy druciane (ceny nie znam - towar na zamówienie i cena uzalezniona od grubosci i szerokosci pasa), pasy do JD w normalnych cenach (na zamowienie wszystko sie znajdzie).


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

A macie może jakieś części do przetrząsarek Deutz-Fahr?


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
posiadacie pas jezdny do claas compact 25 ? jesli tak to w jakiej cenie

360zł gates

468zł rolunds


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

jezeli odpowiadacie na pyt. serwisowe.. to prosze o podanie punkt po punkcie jak wyciagnac klepisko z claas dominator 80... to zahandlujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

mam pytanie dominator 76 czy do hydrauliki jest jakis filtr? jak jest to gdzie jest umieszczony?bo juz niewiem gdzie to moze byc na podlodze obok silnika jest jakas rura ale zeby to to?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas    0

witam serdecznie mam pytanko wlasnie kupiłem claasa dominatora 76 niestety niepokazuje obrotów młucarni ani prędkości jazdy!!!!Czym to moze być spowodowane i jak to można naprawić i jaki byłby prawdopodbny koszt takiej naprawy???? Jeszcze jedno kombajn ten posiadał czujniki awaryjności oraz strat !!!!Niestety ktoś pożyczył sobie czujnik strat przy sitach!!!! A czujnik awaryjności niedziała jak mozna go uruchomić???? wiem że część sterowania od czujników awaryjności mieści sie obok bezpieczników,kombajn ten nieposiada kabiny i obok miejsca operatora znajduje sie skrzyneczka metalow do której podłączona jest masa kabli!!!!jest to czujnik strat czy awaryjności??????

Byłbym wdzięczny za okazana pomoc pozdrawiam bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Witam

Kombajn Claas Cosmos, proszę o podanie mi cen poniżej wymienionych części:

-533015.0 pręt klepiska

-624559.0 lampa

-751026.0 śruba napinająca wariatora

-751230.0 wał z mocowaniem wariatora

-751207.0

-235896.0 łożysko 6005

-751003.0 o-ring

-751004.0 o-ring

-235940.0 łożysko 16016

-178265.0 pierścień 16016

-235911.0 łożysko 6204 Z

-235127.0 podkładka

-751105.0 blacha napinająca wariatora

-740034.0 blacha prowadząca wariatora

-751214.0 katowe przyłącze hydrauliki

-755035.0 rurka hydrauliki

-766538.0 filtr hydrauliki

-766540.0 pierścień filcowy

-766541.0 pierścień filcowy

-766537.0 podkładka

-633215.0 o-ring

-633306.0 o-ring

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Witam interesuje mnie cena jaka pan sobie zazyczy za Bordinformator do Claasa Dominatora Mega 204 II


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj