AgroSmol

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

Polecane posty

Gość   
Gość

Macie częśći do Dronnindborga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
Macie częśći do Dronnindborga??

Nie


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A w jakiej cenie jesli jest dostepny, jest aparat do obwiazywania siatka do prasy New Holland 841 rocznik 84.?


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
ciekawy temat chyba będzie rekord postów teraz pytanko sprawdż czy masz i cenę-wolałbymzaminnik

1koło pasowe 649508.0

2podpora sprężarki 621983.1

3kompresor 621029.0

4skraplacz 621106

649508.0 - 1100zł

621983.1 - 950zł

621029.0 - 2280zł

621106.1 - 13350zł

603144.0 - 300zł

 

 

 

A w jakiej cenie są zęby do podbieraka do przyczepy zbierającej sprint 330s (oryginalne), i jeszcze cała elektronika z elektrozaworami do tej przyczepy

zęby kosztują jednak 11zł/sztuka

a co do elektroniki:

http://img231.imageshack.us/img231/4348/cimg0002lh7.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/3683/cimg0003lz5.jpg

Czy masz dokladnie to na mysli?


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
sprawdż mi jeszcze raz poz o nr-621106 podałeś 13350 zł czy to ż tyle czy wkradł się błąd-dzieki

Ja też oczy przetarłem, tak to tyle kosztuje i dopytywalem drugi raz hurtownika.

 

O to mi chodzi, to ile taka przyjemność kosztuje?

Każda z tych czesci jest osobno do skompletowania i nie można kupic całej elektroniki w całosci.

 

A w jakiej cenie jesli jest dostepny, jest aparat do obwiazywania siatka do prasy New Holland 841 rocznik 84.?

Nie mam mozliwosci tego zalatwic.

 

w jakiej cenie macie cepy do Dominatora 86 bo wujek potrzebuje całego kompletu!

dokładnie sprawdzilem i to jest: 640zł


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A wiesz ile kosztuje adapter do sznurka spojarzałeś ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Ile kosztują łańcuchy przenośnika pochyłego od claasa Dominatora 85, ale interesuja mnie bez listew i moze byc zamiennik, ale utwardzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Tak są na zamówienie.

A Różnia sie cenowo???

Jak tak to mozesz powiedziec jak??

Edytowano przez tommy66692
Ortografia-nie ruzna a róznia

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
Ile kosztują łańcuchy przenośnika pochyłego od claasa Dominatora 85, ale interesuja mnie bez listew i moze byc zamiennik, ale utwardzany.

Zamienniki kosztują:

środkowy - 70zł/mb

skrajny - 55zł/mb

 

Nie ma łańcuchów utwardzanych są z grubszymi sworzniami ale są stosowane przeważnie do kukurydzy.

 

A Różnia sie cenowo???

Jak tak to mozesz powiedziec jak??

Jeśli chodzi o ceny części to nie ma różnicy


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Zamienniki kosztują:

środkowy - 70zł/mb

skrajny - 55zł/mb

 

Nie ma łańcuchów utwardzanych są z grubszymi sworzniami ale są stosowane przeważnie do kukurydzy.

 

A jak mozna to u was kupic?/ Wysyłacie przesyłką czy jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
A jak mozna to u was kupic?/ Wysyłacie przesyłką czy jak.....

Oczywiscie ze wysylamy koszt wysylki zalezy od wagi przesylki.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
Oczywiscie ze wysylamy koszt wysylki zalezy od wagi przesylki.

 

To weź mi podlicz koszty, bo chce kupić te łańcuchy, żeby każdy maił po 3.5 metra długosci. (oczywiście dwa boczne). Bo w porównanoiu ze zwykłym sklepem to u ciebie taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
To weź mi podlicz koszty, bo chce kupić te łańcuchy, żeby każdy maił po 3.5 metra długosci. (oczywiście dwa boczne). Bo w porównanoiu ze zwykłym sklepem to u ciebie taniej :P

630zł łańcuchy + 40zł wysyłka.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
630zł łańcuchy + 40zł wysyłka.

 

Aha, to dzięki. Skoro już wiem wszystko to do sklepu narazie nie bede dzwonił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

BRAMA

twoje kombajny produkowane sa tez dla MF pracowalem kiedys na takim niby MFie wiec moze korbanek bedzie mial czesci zobacz które kombajny sa do siebie podobne i zapewne trafisz powodzenia


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

witam jakia jest cena cepów do class mercator 60 i cena łancucha podajnika zbozowego i kłosowego z łopatkami i bez łopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
witam jakia jest cena cepów do class mercator 60 i cena łancucha podajnika zbozowego i kłosowego z łopatkami i bez łopatek.

Para cepów do Mercatora 155zł

Łańcuch kłosowy i zbożowy po 55zł/mb. bez łopatek, łopatka 3zł/szt.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

po ile macie łożysko młocarni do dominatora 66 numery na łożysku to 20210K

i pasek klinowy na młocarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
po ile macie łożysko młocarni do dominatora 66 numery na łożysku to 20210K

i pasek klinowy na młocarnię

Ceny ci zalatwie na jutro albo pojutrze bo akurat nie mam na stanie a starych cen ci nie bede podawac zeby cie w blad nie wprowadzic ale zapewniam ze na pewno taniej niz u korbankow ci mowili.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Bardzo dobra incjatywa brawo dla AgroSmol skoro się zaoferowaliście pomoc techniczną to mam następujący problem w swoim kombajnie MERCATOR 50.

Wada ujawniła się po zakupie kombajnu jak zwykle przecież każdy chce sprzedać no i pracuję z tą wadą dobre 4 -lata na swoje potrzeby daje się przeżyć.

Opis wady:

- po lewej stronie kombajnu są dwa podwójne koła napęd młocarni a jednocześnie ruchome czyli zmiana prędkości omłotu

- przy zwiększaniu prędkości młocarni koło zewnętrzne (przy samej młocarni) zaczyna trzeć o koło napędu hedera

- w związku z powyższym nie można ustawić obrotów młocarni większych niż 1100 obr/min

- kiedyś rozebrałem te koła okazało się że miejsce na klin jest rozbite, koło wbite na blaszki a tuleja dystansowa która ma chronić aby koła nie tarły wygląda jak zaspawana

- dałem sobie spokój i złożyłem z powrotem i tak pracuję już 2-lata

- objawem tej wady (zaznaczam że nie jestem pewien czy to jest to) nie zostaje wymłócone zboże i leci do zbiornika dużo w plewce, przy jęczmieniu dużo w zbiorniku znajduje się ości, przy pszenicy jarej to już jest masakra same plewki

- kwestia sit, mam otwory okrągłe średnica ok 8mm oraz podłużne, zmiana sit nic nie daje, sito podłużne zgodne z instrukcją i zastosowaniem

-ustawianie sit, dawkowanie siły wiatru powoduje przeważnie większe straty bez poprawy jakości omłotu

- cepy wymieniłem na nowe, maksymalnie docisnąłem klepisko do bębna, ustawiłem przed klepiskiem dźwignię chwytacza kamieni na pracę agresywną tzn. wstępne tarcie, zamknąłem blachy pod klepiskiem aby dłużej zboże znajdowało się na obwodzie bębna (dłuższe tarcie) teoretycznie lepsze wymłacanie, nic to nie dało

Może macie jakiś pomysł co to może być, może kwestia innego sita do zboża, pytanie najważniejsze czy obroty ok 1100 wystarczają do prawidłowego omłotu zboża. Zaznaczam że przy rzepaku mam sito drobnootworkowe, min. obroty młocarni, min wiatr i jest extra super, czyszczenie rzepaku wychodzi jak spod wialni(prawie)

Przepraszam że tak długo ale krócej się nie da aby omówić sedno tematu, jeżeli ma ktoś pomysł na naprawę tego to będę wdzięczny za pomoc. Zaczęło mnie to w końcu irytować.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj