AgroSmol

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

Polecane posty

AgroSmol    0

Jako firma zajmująca się sprzedażą części przede wszystkim do maszyn firmy Claas chcieli byśmy pomóc użytkownikom tego forum w naprawach swoich maszyn.

Będziemy tu odpowiadać na pytania dotyczące wymiany poszczególnych części, możecie też nas pytać o ceny częsci w naszym sklepie. Sprzedajemy tylko części nowe oryginalne i zamienniki (co kto lubi <_< ).

 

Proszę nie zadawać pytań "którą maszynę lepiej wybrać" odpowiadamy tylko na zapytania serwisowe i zapytania o cenę.

 

Modele CLAASA w serwisowaniu których możemy pomóc:

 

Columbus, Europa, Comet, Consul, Compact, Matador, Mercator wszystkie typy Dominator jak też nowe modele

 

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową

 

AgroSmol

Bogucin 107

21-080 Garbów

woj. Lubelskie

email: agrosmol@gmail.com

 

telefon: 696550653

stacjonarny: 0815018530

Edytowano przez AgroSmol

U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

macie szarpacz słomy do mercatora 50, jesli tak w jakiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
Macie części do claasa cosmosa?? <_<

Oczywiscie

 

macie szarpacz słomy do mercatora 50, jesli tak w jakiej ??

Nie mamy ale mozemy ci zamowić nowy, aktualnie nie znam ceny moge zapytac w hurtowni.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Po ile macie pasek jezdny do cosmosa??

 

I czy posiadacie jakieś używane opony do tego modelu-chodzi mi o przednią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Macie może części do kombajnów Fahr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
Po ile macie pasek jezdny do cosmosa??

 

I czy posiadacie jakieś używane opony do tego modelu-chodzi mi o przednią?

220zł pas duński

~370zł Gates niemiecki

 

przypominam ze mamy tylko nowy towar

 

Jakie są najczęstsze awarie w prasie 46??

Kup zobaczysz, aktualnie moi klienci maja nieliczne problemy z tymi maszynami i nie powtarzaja sie stale te same usterki wiec nie jestem w stanie pomoc.

 

Macie może części do kombajnów Fahr?

Tak mamy, nie tyle co do Claasa ale napisz do jakiego i co dokladnie potrzebujesz


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manitou    0

witam

poszukuję wskaźnika strat ziarna, obu, na sitach i wytrząsaczach o ile są one osobne, najlepiej cały kompletny oraz wentylator do kabiny bez klimatyzacji, wszystko do dominatora 98 sl maxi rocznik 90. Na jakie koszty muszę się przygotować i jaki byłby czas oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

ciekawy temat chyba będzie rekord postów teraz pytanko sprawdż czy masz i cenę-wolałbymzaminnik 1koło pasowe 649508.0 2podpora sprężarki 621983.1 3kompresor 621029.0 4skraplacz 621106 jak długo trzeba czekać i czy wysyłasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
ciekawy temat chyba będzie rekord postów teraz pytanko sprawdż czy masz i cenę-wolałbymzaminnik 1koło pasowe 649508.0 2podpora sprężarki 621983.1 3kompresor 621029.0 4skraplacz 621106 jak długo trzeba czekać i czy wysyłasz

Części o które pytasz występują tylko w oryginale i na tą chwile nie jestem w stanie podać ceny, czas realizacji zamówienia ok.2 tygodnie.

 

witam

poszukuję wskaźnika strat ziarna, obu, na sitach i wytrząsaczach o ile są one osobne, najlepiej cały kompletny oraz wentylator do kabiny bez klimatyzacji, wszystko do dominatora 98 sl maxi rocznik 90. Na jakie koszty muszę się przygotować i jaki byłby czas oczekiwania?

Cały kompletny wskaźnik strat ziarna kosztuje ok. 2000pln nie wiem o jaki wentylator chodzi.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ile u was kosztuje adaper do sznurka w Claas rollant 46 roto cut? ? I noże tnące?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Części o które pytasz występują tylko w oryginale i na tą chwile nie jestem w stanie podać ceny, czas realizacji zamówienia ok.2 tygodnie.

2 tygodnie ?? tak długo. u nas w składnicy to po 48-72 godzinach części oryginalne są od zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
ciekawy temat chyba będzie rekord postów teraz pytanko sprawdż czy masz i cenę-wolałbymzaminnik 1koło pasowe 649508.0 2podpora sprężarki 621983.1 3kompresor 621029.0 4skraplacz 621106 jak długo trzeba czekać i czy wysyłasz

Napisałeś numery a nie podałeś jaka to jest maszyna.

 

Ile u was kosztuje adaper do sznurka w Claas rollant 46 roto cut? ? I noże tnące?

Odpowiem ci w środę.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manitou    0
Części o które pytasz występują tylko w oryginale i na tą chwile nie jestem w stanie podać ceny, czas realizacji zamówienia ok.2 tygodnie.

 

 

Cały kompletny wskaźnik strat ziarna kosztuje ok. 2000pln nie wiem o jaki wentylator chodzi.

 

ten oryginalny wentylator do przewietrzania kabiny zamontowany w panelu pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
macie moze czesci do ciagników New Holland i Case???

Tak są na zamówienie.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

A w jakiej cenie są zęby do podbieraka do przyczepy zbierającej sprint 330s (oryginalne), i jeszcze cała elektronika z elektrozaworami do tej przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3
Po ile macie pasek jezdny do cosmosa??

 

I czy posiadacie jakieś używane opony do tego modelu-chodzi mi o przednią?

 

A ta przednia opona to nie jest czasem od c-330?


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Potrzebuję do Fahra M750 pasek pędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

tommy66692 na oko myślałem że od 30-tki, a nie znajdziesz jakiejś starej opony na szrocie. Mi jak dwa sezony temu tylna pękła to za 25 zł kupiłem starą i dotej pory działa (co ciekawe też Continental Farmer czyli takie jak na przodzie, a ta pęknięta to Dunlop).

 

Pytanie do sklepu: Czy macie części z wariatora napędu od Cosmosa? Dokładnie interesuje mnie oś od wariatora.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w jakiej cenie macie cepy do Dominatora 86 bo wujek potrzebuje całego kompletu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSmol    0
A w jakiej cenie są zęby do podbieraka do przyczepy zbierającej sprint 330s (oryginalne), i jeszcze cała elektronika z elektrozaworami do tej przyczepy

8,70/sztuka, a co do elektroniki postaram ci sie jutro odpowiedziec.

 

A ta przednia opona to nie jest czasem od c-330?

A ja tego nie wiem mozesz sprobowac.

 

Potrzebuję do Fahra M750 pasek pędny.

Napisz dokładniej co to za pas albo podaj jego nr katalogowy.

 

Czy macie części z wariatora napędu od Cosmosa? Dokładnie interesuje mnie oś od wariatora.

Nie znam dokladnie Cosmosa i tego wariatora, sproboje sie cos o nim dowiedziec.

 

w jakiej cenie macie cepy do Dominatora 86 bo wujek potrzebuje całego kompletu!

Około 600zł dokładnie jutro ci powiem.


U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj