Skocz do zawartości
News
AgroSmol

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AgroSmol    0

Jako firma zajmująca się sprzedażą części przede wszystkim do maszyn firmy Claas chcieli byśmy pomóc użytkownikom tego forum w naprawach swoich maszyn.

Będziemy tu odpowiadać na pytania dotyczące wymiany poszczególnych części, możecie też nas pytać o ceny częsci w naszym sklepie. Sprzedajemy tylko części nowe oryginalne i zamienniki (co kto lubi <_< ).

Proszę nie zadawać pytań "którą maszynę lepiej wybrać" odpowiadamy tylko na zapytania serwisowe i zapytania o cenę.

Modele CLAASA w serwisowaniu których możemy pomóc:

Columbus, Europa, Comet, Consul, Compact, Matador, Mercator wszystkie typy Dominator jak też nowe modele

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową

AgroSmol

Bogucin 107

21-080 Garbów

woj. Lubelskie

email: agrosmol@gmail.com

telefon: 696550653

stacjonarny: 0815018530

Edytowano przez AgroSmol

U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

qazi    59

macie szarpacz słomy do mercatora 50, jesli tak w jakiej ??

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroSmol    0
Macie części do claasa cosmosa?? <_<

Oczywiscie

macie szarpacz słomy do mercatora 50, jesli tak w jakiej ??

Nie mamy ale mozemy ci zamowić nowy, aktualnie nie znam ceny moge zapytac w hurtowni.

tommy66692    54

Po ile macie pasek jezdny do cosmosa??

I czy posiadacie jakieś używane opony do tego modelu-chodzi mi o przednią?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Macie może części do kombajnów Fahr?

AgroSmol    0

220zł pas duński

~370zł Gates niemiecki

przypominam ze mamy tylko nowy towar

Jakie są najczęstsze awarie w prasie 46??

Kup zobaczysz, aktualnie moi klienci maja nieliczne problemy z tymi maszynami i nie powtarzaja sie stale te same usterki wiec nie jestem w stanie pomoc.

Macie może części do kombajnów Fahr?

Tak mamy, nie tyle co do Claasa ale napisz do jakiego i co dokladnie potrzebujesz

manitou    0

witam

poszukuję wskaźnika strat ziarna, obu, na sitach i wytrząsaczach o ile są one osobne, najlepiej cały kompletny oraz wentylator do kabiny bez klimatyzacji, wszystko do dominatora 98 sl maxi rocznik 90. Na jakie koszty muszę się przygotować i jaki byłby czas oczekiwania?

krzysiek24m    0

ciekawy temat chyba będzie rekord postów teraz pytanko sprawdż czy masz i cenę-wolałbymzaminnik 1koło pasowe 649508.0 2podpora sprężarki 621983.1 3kompresor 621029.0 4skraplacz 621106 jak długo trzeba czekać i czy wysyłasz

AgroSmol    0
ciekawy temat chyba będzie rekord postów teraz pytanko sprawdż czy masz i cenę-wolałbymzaminnik 1koło pasowe 649508.0 2podpora sprężarki 621983.1 3kompresor 621029.0 4skraplacz 621106 jak długo trzeba czekać i czy wysyłasz

Części o które pytasz występują tylko w oryginale i na tą chwile nie jestem w stanie podać ceny, czas realizacji zamówienia ok.2 tygodnie.

witam

poszukuję wskaźnika strat ziarna, obu, na sitach i wytrząsaczach o ile są one osobne, najlepiej cały kompletny oraz wentylator do kabiny bez klimatyzacji, wszystko do dominatora 98 sl maxi rocznik 90. Na jakie koszty muszę się przygotować i jaki byłby czas oczekiwania?

Cały kompletny wskaźnik strat ziarna kosztuje ok. 2000pln nie wiem o jaki wentylator chodzi.

Adik_ziel    3

Ile u was kosztuje adaper do sznurka w Claas rollant 46 roto cut? ? I noże tnące?

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

qazi    59
Części o które pytasz występują tylko w oryginale i na tą chwile nie jestem w stanie podać ceny, czas realizacji zamówienia ok.2 tygodnie.

2 tygodnie ?? tak długo. u nas w składnicy to po 48-72 godzinach części oryginalne są od zamówienia

AgroSmol    0

Napisałeś numery a nie podałeś jaka to jest maszyna.

Ile u was kosztuje adaper do sznurka w Claas rollant 46 roto cut? ? I noże tnące?

Odpowiem ci w środę.

krzysiek24m    0

te nr które podałem to sa od claasa dominatora 98 sl

nr katal. 0629938.2 koło napędu sprężarki dominator 98

manitou    0

Cały kompletny wskaźnik strat ziarna kosztuje ok. 2000pln nie wiem o jaki wentylator chodzi.

ten oryginalny wentylator do przewietrzania kabiny zamontowany w panelu pod sufitem

DJBOMBA12    11

macie moze czesci do ciagników New Holland i Case???

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

AgroSmol    0
macie moze czesci do ciagników New Holland i Case???

Tak są na zamówienie.

Bartek7    0

A w jakiej cenie są zęby do podbieraka do przyczepy zbierającej sprint 330s (oryginalne), i jeszcze cała elektronika z elektrozaworami do tej przyczepy

cosmos    1

A ta przednia opona to nie jest czasem od c-330?

a

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Potrzebuję do Fahra M750 pasek pędny.

cosmos    1

tommy66692 na oko myślałem że od 30-tki, a nie znajdziesz jakiejś starej opony na szrocie. Mi jak dwa sezony temu tylna pękła to za 25 zł kupiłem starą i dotej pory działa (co ciekawe też Continental Farmer czyli takie jak na przodzie, a ta pęknięta to Dunlop).

Pytanie do sklepu: Czy macie części z wariatora napędu od Cosmosa? Dokładnie interesuje mnie oś od wariatora.

a

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w jakiej cenie macie cepy do Dominatora 86 bo wujek potrzebuje całego kompletu!

AgroSmol    0
A w jakiej cenie są zęby do podbieraka do przyczepy zbierającej sprint 330s (oryginalne), i jeszcze cała elektronika z elektrozaworami do tej przyczepy

8,70/sztuka, a co do elektroniki postaram ci sie jutro odpowiedziec.

A ta przednia opona to nie jest czasem od c-330?

A ja tego nie wiem mozesz sprobowac.

Potrzebuję do Fahra M750 pasek pędny.

Napisz dokładniej co to za pas albo podaj jego nr katalogowy.

Czy macie części z wariatora napędu od Cosmosa? Dokładnie interesuje mnie oś od wariatora.

Nie znam dokladnie Cosmosa i tego wariatora, sproboje sie cos o nim dowiedziec.

w jakiej cenie macie cepy do Dominatora 86 bo wujek potrzebuje całego kompletu!

Około 600zł dokładnie jutro ci powiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroKasztan
      Witam,jestem nowy na tym forum, mam na imię Bartek. W najbliższym czasie planuję zakup kombajnu claas mega lub medion do świadczenia usług rolnych, nie posiadam swojego pola a kombajn ma być dodatkowym źródłem dochodu. Wiedzę jak ekspolatować czy kosic mam bo sporo pracowałem na gospodarstwach więc o doświadczeniu nie trzeba wiele dyskutować. Tu moje pytanie, czy takimi kombajnami da się dorobić dodatkowe pieniążki? Tzn jak jest u was z usługami, czy na przykład ciężko jest znaleźć 150 dodatkowych h w sezonie? Usługi chciałbym świadczyć w południowej części Polski łącznie z transportem itp do tego zastanawiam się nad koszeniem kukurydzy. Co sądzicie o otwarciu takiej małej firmy, ma szansę się utrzymać? Oczywiście zakup kombajnu bez kredytu (gilotyny) nad głową. Wiem że jest to zależne od konkurencji, w moim województwie (opolskie) nie ma jakoś bardzo wiele firm usługowych, jednak chodzi mi bardziej i ogólną ocenę pomysłu.
      Pozdrawiam
      AgroKasztan
    • Przez aress
      Witam.
      Temat trochę nie typowy ale może do rzeczy,
      posiadam dominatora 85 już od kilku lat z chederem o szer. roboczej 3.80m który moim skromnym zdaniem jest nie adekwatny do wydajności claasa a jakie kolwiek próby szybszej jazdy tą szerokością powodują nie równomierne podawanie zboża lub co gorsza awariami zespołu tnącego którego w tym roku mnie totalnie zdenerwowały, pęknięta kosa, urwany targaniec, ukręcony wałek napędu kosy, pęknięcia uchwytu mocowań wałka kosy,  więc postanowiłem na następny sezon kupić większy cheder.
      I teraz pytanie do użytkowników dominatora 85 jakim waszym zdaniem jest najlepsza szerokość robocza zespołu tnącego by wykorzystać w pełni wydajność claasa.
      użytkuję ktoś szerokość 5,10m takim claasem ? bardzo interesuje mnie twoje  zdanie jak oceniasz taką szerokość. 
       dodam że szerokość nie wpływa u mnie na dojazd do pola. 
      z góry dziękuje i pozdrawiam  

• Przez jonybrawo8
      Witam potrzebuje pomocy musze w dominatorze 98 wyminic opony na przedniej osi i pyt brzmi jaki inny rozmiar moge zastosować bądź jakie macie zamontowane u siebie. Moja 98 wyszla z fabryki na 23.1 r30 (620/75 r30)
      Dodam ze felgi zostają te same chodzi tylko o sama gumę 
      Dodam ze felgi zostają te same chodzi tylko o sama gumę 
    • Przez imtgumniska
      Witam!
      Panowie dziś ojciec zalał wodą silnik w claasie europie mamy tam silnik perkinsa, normalnie leje wodę do chłodnicy aż tu nagle woda zaczęła przelewać się bagnetem od oleju... Co to może być? Woda przelewa się w dość szybkim tempie a silnik przed zimą był w 100% sprawny, Woda niby też spuszczona. Czy mogło gdzieś wywalić korek w głowicy który jest ukryty pod pokrywą rozrządu czy w ogóle takowy korek istnieje w tym silniku? 
    • Przez TwojaBabcia
      Witam
      Stuki pojawiają sie przy wolnej jezdzie na małych obrotach, po nie równym terenie, albo trakcje gaszenia silnika.
      Jak kupiłem 4 lata temu stuki były sporadyczne i nie tak głośne ale teraz jest to ewidentnie coraz częściejsze i głosniejszę.
      przy sprzegłe tam gdzie sa dwie kalemitki do smarowania , jak sie złapie za to kółko i przy próbie przekręcaniu w prawo i lewo są i słychać własnie te uderzenia, oczywiście mniejszym stopioniu nie tak jak  przy pracy silnika czy zatrzymywania czy jezdzie po nierownym terenie. 
      Jakiej szukać przyczyny i jak to naprawić .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.