Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian1232

Chłodnica Bizon Rekord

Polecane posty

Adrian1232    0

Witam, poszukuje chłodnicy do Rekorda, ale to nie takie proste, bo w pierwszym lepszym składziku można chłodnice dostać. Problem w tym, że ta chłodnica ma za gesto kanaliki i po dosłownie 3-5h młócenia skacze temperatura no i niestety trzeba ją oczyścić co jest uciążliwe jeśli młóci się duże pole. Proszę o pomoc w znalezieniu takowej chłodnicy, albo jak ktoś ma na zbyciu chłodnice do rekorda (byle oryginalna i bez przecieków :D) to chętnie przygarnę za jakaś opłatą.

PS. Moja oryginalna chłodnica oberwała z rozpędzonego wentylatora, który urwał się wraz z pompą (szpilki sie zerwały). To tak jakby kogos ciekawiło ;)

PS2. Łożysko na pompie było ok ;)

Czekam na odpowiedź.

Adrian1232    0

Właśnie te 3 chłodnice maja gęsto kanaliki, wiem bo mam taka samą. W oryginalnej chłodnicy dziurki pomiędzy kanalikami mogłem śmiało czyścic małą okrągłą szczoteczką.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Adam007
      Witam mam pytanie czy części z bizona bs z110 będą pasowały bo bizona dynamika z115 3b turbo 
      p.s pozdrawiam i dziękuję 
    • Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
    • Przez Dawid0510
      Witam 
      Chciałbym wyciszyć kabinę w bizonie ale nie wiem za bardzo którą matą wyciszającą wybrać 
      http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-pianka-kauczukowa-z-klejem-10mm-i5811638893.html#thumb/1
      http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-butylowa-bitumiczna-alubutyl-2mm-i5807088788.html
      http://allegro.pl/pianka-akustyczna-mata-wygluszajaca-z-klejem-1cm-i7338129144.html#thumb/1
    • Przez tadi77
      witam, eksportowe bizony miały rozdzielacz łanu w kształcie wygietej rury ku górze ,chce takie cos zrobic i pytanie jak to zdaje egzamin zwlaszcza w duzym zycie
    • Przez Kamil1025
      Witam mam rekorda z 86r i od 3 sezonów mam problem w tym kombajnie z Hydrauliką, a konkretnie na początku wyglądało to tak że hydraulika się zacinala i kompletnie nic nie działało, wtedy dokręcalismy zawór ciśnieniowy z rozdzielacza 4 sekcyjnego i przechodzilo, w zeszłym sezonie pod koniec zdażalo się to już tak często że wymienilismy pompę hydrauliki i zawór ciśnieniowy z rozdzielacza 2 sekcyjnego ( nic to nie pomogło) a nawet powiedział bym że cała hydraulika zaczęła działać znacznie wolniej. W tym sezonie wyjechałem i wymieniłem filtr oleju hydraulicznego niestety muszę przyznać że nie był w najlepszej kondycji a problem jaki mam teraz z Hydrauliką polega na tym że działa wszystko oprócz hederu który bardzo wolno podnosi się na około poł metra i to na bardzo wysokich obrotach i dalej ani milimetra. Już zupełnie nie wiem co robić co wymienić żeby było dobrze. Zastanawiam się czy nie wymienić rozdzielacza dwu sekcyjnego bo przez niego jak się nie mylę napoczatku przepływa olej. Macie jakieś pomysły a może mieliście taki problem, z góry dzięki za pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.