Polecane posty

nie masz instrukcji do U c330? tam wszystko piszę http://instrukcja.pl..._c330/pdf/10918 czytaj a wszystkiego się dowiesz skoro jesteś zielony :)

 

 

PS: Na jaki klucz to nie pisze raczej a ja nie pamiętam ;p na stronie 62na necie a w książce 61 wszystko pisze :) -powodzenia mam nadzieje że wszystko będzie wymienione i zarazem sprawne ;)

Edytowano przez Damianursus30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Witam

 

hehe głupie pytanie troche musze zjeżdzic pole agregatem uprawowym ursusem c330 i to pole znajduje się za stodoła a za stodoła jest spora górka moje pytanie : Jak ja mam wyjechać pod te góre z agregatem jak przód bedzie 2 m w górze :P jakieś obciązniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Trochę nie do końca rozumiem to "pytanie"... ale obciążniki mogą coś poradzić, a jak nie to pozostaje Ci wjeżdzanie na górę i uprawa jadąc w dół.

 

A tak po za tym to pierwszy rok uprawiasz to pole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Tak

Muszę mam 16 lat poraz pierwszy cała gospodarka na mojej głowie:P

 

Pole jest ładne prościutkie ale musze wyjechać pod góre żeby sie na nie dostać i przód c330 jest zalekki i ciągnik bedzie 2 m w powietrzu i moje pytanie brzmi jakie obciązniki..

Edytowano przez Hiddenly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Nie możesz przesadzić z obciążaniem przedniej osi, bo nie dasz rady kręcić kierownicą na płaskim terenie. Chcesz je kupić, czy zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Najlepiej skorzystaj z obciążeń próbnych, pożycz jakieś od sąsiada i zobacz jaka waga będzie odpowiednia. Tymczasowo to i na drucie powiesisz do przedniego zaczepu, jeśli nie będą pasowały kształtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Panowie jest taka możliwość aby załączanie womu odbywałoby się za pomocą siłownika elektrycznego na 12v?Chce zrobić takie usprawnienie ponieważ niekiedy trzeba po kilka naście razy się schylać i włączać i wyłączać WOM a tak na byłoby zrobione na przycisk który by załączał siłownik a ten przestawiał dźwignie womu na pozycje załączeniaa po wyłączeniu dźwignia powrotem wracała na swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Własnie mi chodzi o silownik.Od czego go wziasc? Myslalem o automacie od otwierania bram ale on ma powolny wysow ramiona.Inna opcja jaka rozwazalem to silownik od elektrycznego otwierania szyb w samochodach.Wypaliloby to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie sądzę aby to miało sens takie "USPRAWNIENIE" to tylko dodatkowa komplikacja moim zdaniem. A w c 330 wałek zazwyczaj trochę zgrzytnie przy włączaniu to w sumie coś się spi%$&li szybko :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28755

przy szybach elektrycznych masz silniczek elektryczny który nawija linkę, więc odpada

od razu mogę ci napisać że siłownik od centralnego zamka też będzie za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

WItam

Dziś kosiłem jesienne maliny i moja c330 dostała troche w piz*e przed ponad 2 godziny 1 biegiem i 1600-1700 obroty

Moje pytanie Czy to normalne ze po takiej pracy bedzie troche oleju pod tłumnikiem

Czy zabardzo dostał w piz*e i bedzie brał olej itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Powiem ci że nie powinno, a dlaczego?? U siebie jak ciąłem ponad 5godzin(czyli dużo więcej) też na takich obrotach jak nie większych kosiarką rotacyjną 1,65m taką do c360 to nic nie zauważyłem żeby się coś działo, ale nie ma się co martwić na zapas, być może prowadnica zaworu puszcza. Wszystko zależy też od stanu silnika zuzycia, na poprzednim silniku zdarzało się coś takiego ale bardzo rzadko, tylko że na 8godzin orki brał 1l oleju, więc nie zwracałem na to uwagi wcale, a skończył swój żywot na przeżartym bloku i tulei cylindrowej.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o tym ciągniku, jest w anglii właściciel mówi że wyśle go do polski na swój koszt przez firmę transportową tylko trzeba wpłacić pieniądze na podane konto, czy to może być prawda , czy warto koledzy zaryzykować? http://otomoto.pl/20...x4-A228729.html

 

Post nie na temat !!!

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszarnik    3

99% pzrekręt.

 

1. Nie cytuj ostatniego posta.

2. Jeżeli ostatni post był nie na temat, to dlaczego na niego odpowiadasz? Twój też jest nie na temat.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

witam mam problem wywala mi olej z miarki w silniku i jak sie zagrzeje to swieci sie kontrolka cisnienia na wolnych obrotach a na wysokich czasem zaswieci na przechylach i moje pytanie czy jest to wina pompy oleju czy juz silnik szrot?? pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To wygląda na to, że sinik wymaga już remontu.Braki ciśnienia sugerują szlif wału, a wyrzucanie oleju przedmuchy.

Jak go rozbierzesz to będziesz miał wszystko jasne, a zgadywanie nie daje pewności co mu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Witam, w moim oryginalnym siedzeniu w c 330 wysiadł amortyzator i trzyma na samych sprężynach, jak się siada to odrazu wciska je do samegu spodu. Nie wiem czy wymieniać amortyzator cena około 90 zł czy kupić całe nowe siedzenie tylko czy teraz te siedzenia co są po 250 zł są coś warte?

Edytowano przez Maniek101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj