Polecane posty

c330ursus    2

dzięki lysyrolnik właśnie o to mi chodziło będę coś probował z tym robić jak zrobie dam fotki B) B) :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141
posłużę sie zdjęciem z galerii AF mam nadzieje że nikt się nie obrazi :) Nie denerwuje was w C-330 pełno zwisających kabli pod tablicą rozdzielczą ? Bo mnie to ostatnio zaczęło denerwować jak przy zmianie biegów haczę o kable :angry: B) dlatego zastanawiam sie czy nie dało by sie tam fachowo przymocować jakiejś blachy tak żeby to ładnie wyglądało i było praktyczne, robiliście coś takiego kiedyś? jak tak to bardzo proszę o fotki. :) :) B)

 

Mi tam one nie przeszkadzają tylko gdy jeżdżę na polowych ale to rzadko. :)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Ale jak by taka blaszka była to by ładnie wyglądało!!!! B) wchodzisz do traktora a tu obrazu kapa kabli B)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek123    0

nie lepiej za ten plexi glas wlozyc te kable? nie ma spiencia i nawet fajnie by sie lukało

nie wiem czy to jest good idea ale mi sie tak podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kabina SOKOLKI albo KOJI i 330 wyglada git jeszcze po parze halogenow z przodu i tylu i wiecej nietrzeba nic


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaker    0

Co do tej osłony na kable to ja myślę że mogła by przeszkadzać przy włączaniu biegu wstecznego polowego i dwójki ponieważ (przynajmniej u mojego wujka) drążek na wstecznym polowym i dwójce wychodzi pod deską rozdzielczą. Ja do tej osłony bym nic nie miał bo jedyny bieg jaki używam z polowych to trójka i czasami jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam założony tylny halogen obracany no i zaczep co przyczepki na dolnym zaczepie. Do tego zapalniczka (ja nie palę) zegar do ciśnienia powietrza w butli. I mam zamiar obić błotniki.

A i obok koło prawej nogi mam miejsce na malutką siekierkę ^_^. Zlikwidowałem na prawym błotniku te hydraulikę bo nie mam tura i jeszcze wtyczka od świateł do podpięcie jest przy siedzeniu a nie na błotniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Ja teraz w C-330 dorobiłem pod pulpitem taką zabudowę i założyłem tylną szybę :lol: A jeśli chodzi o elektrykę to jest przełącznik świateł i stacyjka od MF 255 :lol: no i parę jeszcze takich drobiazgów :D Zdjęcia tego są w mojej galerii zapraszam do komentowania i oceniania :D


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Mi te nowe maski do c - 330 i c - 360 jakoś nie przypadły do gustu. Dla mnie te ciągniki wyglądają najlepiej w orginalnych maskach. A wracając do tematu mój ciągniczek został pomalowany w wakacje 08. Założyłem przycisk monostabilny do świec żarowych i halogena na tył. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

taka maska hehehe

jak taką złożysz to co ten ciągnik przypomina

oryginał i tylko

kabina szczelna jest dobra ale maska nie jest zła fabryczna

poco kase topić?????


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Czy może ktoś z WAs ma w kabinie zwykłej w c-330 taką jak ja mam ma do tyłu założoną szybę od zetora 5211 ??chciał bym sie dowiedzieć czy nie ma z nią problemu w montarzu??


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloss    0

panowie a co sądzicie żeby wymienić przednią atrapę w ,,30" na atrapę od c-362 tą ze światłami??

gdzie takową kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Koledzy chciałbym nieco wygłuszyć i uszczelnić kabinę w C-330. I stąd moje pytanie czego użyć do wygłuszenia kabiny? Myślałem nad matami wygłuszającymi ale nie jestem pewien czy zdadzą egzamin. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Maty może będą dobre , ale nic nie wiadomo. Najlepiej będzie kupić fajną kabinkę i problem z głowy :D


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

ja nic zbytnio nie zmieniałem w c 330 ale planuje dodać tylni szperacz i z przodu 2 halogeny na kabinie ,ale dopiero gdy zmienie kabine bo mam tylko przedną szybe tą półokrągłą taką od c 328 ona bardziej chroni przed słońcem niż przed deszczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus1212a    0

witam czy ktoś ma zdjęcia jak wygląda nowa maska plastykowa na ciagniku


Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego ta kabina. Te z Koźmina od Szyszki i Naglaka o wiele bardziej mi się podobają.

Ps. nie trzaskają Cię po du*** jak wchodzisz do środka w przeciwieństwie do tych KOJA.


>MF 6280 >< MTZ 82 >< Ursus C360 >< Ursus C330 >< Bizon Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus1212a    0

ja zrobiłem ;

 

nowa kabina

nowa maska plastykowa

audio

halogeny

kogut

tylna lampa robocza

podłoga w c 330 jeszcze nie skonczona jak skoncze bendą foty

stop na dachu

przednie błotniki z tworzywa

awaryjne

itp


Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem:

- tylna lampa robocza (oczywiście z osobnym włącznikiem)

- światła awaryjne

- oświetlenie wewnątrz kabiny

- lusterko wewnętrzne

- zegarek (godzina) wewnątrz kabiny

- sprężyna na cięgłach dolnych

- wieszak do ciegła centralnego.

 

Planuje przerobić drzwi z tych przesuwanych na otwierane na zawiasach i trochę zabudować tył kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaskurp    7

Nasz mały ursus dostał nowe żółto zielone barwy. nowe lampy tylne od mfa wraz z uchwytami. Nową deskę rozdzielczą ze zmienioną zabudową. Nową instalację elektryczną zrobioną własnoręcznie.

Foto już wkrótce gdyż prace montażowe są na ukończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj