Polecane posty

c330ursus    2

Jak zrobisz tą kabinkę to daj do załącznika foty chce to zobaczyć (ja mam kabinę tylko muszę ją pomalować i nie mogę się zdecydować na wiśniowo, na czarno, czy na brązowo


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Kabinka jest w galeri narazie tylko taka ale prace trwają.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No ładna 30stka jaki rocznik ??

 

Jaki kolor miał nazwę ?? Może jakieś oznaczenie farby pamiętasz ?? Ja mam swojego w planie odmalować po remoncie ale kto wie kiedy....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Bardzo ładny Ursus C-330 na tej fotce. Kolorek superrr :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Nie wiecie czasami jak zrobić kolor na felgi do C-330 tak żeby wyszedł kremowy? Co trzeba dolać do białego? Najlepiej ile .......... na 1 litr białego.


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

 

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da :D:D

ON,OP i benzyną można tak doczyścic opony :) A ciapek najlepszy będzie z czerwoną maską i błotnikami,koła kość słoniowa a silnik,skrzynia itp na czarno żeby smarów nie było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Żołtej?

 

Nie rozumiem czego ma się to tyczyć ?


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

To jakiej mam tej farby dolać do białego żeby wyszedł kremowy żółtej ? ale ile ? aż zacznie zabierać kremowy kolor?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A nie lepiej kupić normalny kolor kości słoniowej ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

A na jaki kolor pomalować kabinę na brązowo czy na czarno? kabinę mam oryginalną tyle że z tyłu szyba a nie materiał :D :D Kabina jest taka z rułek. Jak bym malował kabinę na brązowo to drzwi od środka chyba na czarno ^_^ co o tym myślicie ? :) :) :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na czarno, lepiej wygląda... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Nie widzi mi sie w tej kabinie, jest trochę za duża jak na ciapka..

 

Ale jaka szczelna. Przynajmniej bardziej niż te dotychczasowe :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szczelna może i tak, ale do tamtych się bardziej przyzwyczaiłem.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja bym tam się na taką nie obraził jakbym miał.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Jest coś o kabinach więc pozwolę sobie dodać trzy słowka - widziałem dzis kabinę, ktorej gora wzorowana była na Zetorze 7211 i z przodu miała założone halogeny :D


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

@quercus ty masz chyba taką samą kabinę jak ja :)podobną do tej kabiny i jak masz pomalowane drzwi od środka ? jak ktoś jeszcze ma taką kabinę niech pisze na jaki ma kolor pomalowane drzwi od środka i na jaki kolor ciągnika :D:) ja mam ciągnik czerwony i kabinę pomalowaną na brązowo ale nie wiem jak pomalować od środka kabinę :D na czerwono ?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Tak mam taką samą kabinę. Ja mam ciągnik żółto niebieski. Kabina była szara ale ktoś do farby dołożył niebieskiego i wyszedł taki kolorek :D A od środka kabina też jest szara :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj