Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
michal1982

ADMAT nowe skalmierzyce co sądzicie o tej firmie

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez stefek1991
      Witam was mam takie pytanie co sadzicie aby zacząć uprawiać brokuły czy to jest opłacalne? bo słyszałem ze dosyć opłacalne. do chłodni mam blisko wiec nie było by problemu z dostarczeniem ale podobnie tylko trzeba troche zainwenstowac cos kolo 7tys na 1Ha.a srednio sprzedaż z 1Ha 15tys. tak slyszalem ale czy to prawda to tego nie wiem prosze was o podpowiedzi czy naprawde to jest takie oplacalne
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Przedsiebiorczy94
      Witam. Ktoś może pomoc ocenić,czy to sprawka jakiś szkodnikow czy moze tak też działa mączniak? Zauważylem u siebie ze po deszczach zaczyna pojawiac sie mączniak rzekomy. Dzis planuje oprysk preparatem Gwarant 500 SC a nastepnie profilaktycznie miedzianem 50wp co jakis czas. Zakupilem rowniez Pyrisimex 480 ale obawiam sie go zastosowac na rozwiniete juz liscie. Co myslicie?
      Oto zdj.poglądowe.szkodniki czy mozliwe ze od braki opadow ? Nie zauwazylem na lisciach zadnych organizmow...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.