Zaloguj się, aby obserwować  
xxpiotrekxx3

ursus 4514 problem z ukladem paliwowym

Polecane posty

witam serdecznie :) mam problem z ursusem 4514 a mianowicie odrzucajac obornik miesiac temu zadusilem go, zgasl i nie dal rady odpalic, wymienilem filtry i bylo wszystko w porzadku, po kilku minutowej pracy zobaczylem ze ubywa mi paliwo z odstojnika do 5cm od góry ( lewa strona silnika) uszczelki sprawdzalem sa prawidlowo zalozone, czy to nie wplynie na zadna awarie, jak ta awarie usunac? prosze o pomoc bo wiosna tuz tuz i ciagnik potrzebny jest w polu.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

W tym kraniku pod zbiornikiem paliwa masz filterek (sitko). Sprawdź go bo mogło się syfu ze zbiornika już nazbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro sprawdzę, jak go kupilem to mial dziure w baku tzn byl wylamany czujnik poziomu paliwa ale wczesniej wszystko bylo ok, myslalem tez ze moze byc przyczyna pompki paliwowej bo cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Tak jak kolega xxpiotrekxx3 pisał sprawdz kranik i jeszcze przewód od zbiornika do odstojnika bo też się zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie bo widzialem na zdjeciach chociazby na allegro ursus 4514 i nie posiada separatora wody tylko odrazu do filtra paliwa ida przewody , czy w kazdym mozna tak zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Zrobić można ale po co? Będżie Ci sie woda zbierać w filtrze paliwa a i filtr będzie się szybciej zabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Separator wody jest potrzebny - oczywiście jak ktoś wie do czego służy. Sprawdź jeszcze pompkę zasilającą, jest tam takie sitko - przy obecnych paliwach potrafi go ładnie zakleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

witam mam pytanko do urzytkowników 4512 i 4514 czy ściag wam paliwo do 0 ze zbiornika bo umnie zostaje ok 5 litrów a niby kranik orginalny i rórek nima ale nie ściaga i niewim co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

Separator wody musi być. Miałem podobny problem i ciągle zapowietrzał się. Na kranik założyłem rurkę, aby nie zaciągał syfu z baku, rozwierciłem kranik (minimalnie) i założyłem nowy z większą średnicą przewód od kranika do separatora. I teraz z nim nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj