News
Zaloguj się, aby obserwować  
menos

Mycie i płukanie beczki od gnojowicy do podlewania warzyw

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Beczki
menos    7

kupiłem ostatnio beczkę meprozet pn 30 i czy po wywiezienie gnojówki da się ja umyć żeby dało się wozić później wodę do podlewania ??

wsk125ccm    11

musisz kilka razy zaciągnąć i spuścić czystą wodę. My tak kiedyś robiliśmy, tylko woda szła do betoniarki <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

1rajdzik    14

gnojowka czy gnojowica - zaciągniesz się kilka razy czystą wodą i będzie ok - ta wodę nawet na pole (ileż tych resztek może być - masx kilka litrow zostanie na ściankach), gorzej gdy beczki używasz też do szamba...

all rights reserved

LukaszZduny    0

przeciez nawet bez mycia roslina by sie nic nie stalo. mialyby dodatkowy nawoz ;) po gnojowicy to pasowaloby umyc ale po gnojowce juz mozna sobie odpuscic. ale jak chcesz to mozesz umyc. zalezy co chcesz podlewac? jak bezposrednio do spozycia to koniecznie wymyj

zetor5321    1
przeciez nawet bez mycia roslina by sie nic nie stalo. mialyby dodatkowy nawoz ;) po gnojowicy to pasowaloby umyc ale po gnojowce juz mozna sobie odpuscic. ale jak chcesz to mozesz umyc. zalezy co chcesz podlewac? jak bezposrednio do spozycia to koniecznie wymyj

popieram

ale jak będziesz płukać beczke wodą to na łąke wylej, będzie lepiej trawa rosła.

zimny90    1

Pewnie ze da sie umyc. Ja mam beczke z CHOJNY to odkrecam z tyłu właz (klape taką) i legalnie wchodzisz do srodka beczki i myjesz

pawel93    1

A my podjeżdzamy pod row napełniamy beczkę czystą wodą i rozlewamy wode, w środku jest potem czyściutko jak by jeszcze nić nie robiła przy gnojownicy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez koda92
      Witam
      Nie dawno kupiłem beczkowóz 20 tys litrów. Z zewnątrz jest super odnowiona pomalowana-zabezpieczona, ale w środku jednak jest troszkę rdzy. Są takie X wzmacniające ścianki które są trochę pordzewiałe i dno beczki ma naloty rdzy, Nie jest ocynkowana. Wyczyściłem ją w środku, ale nie wiem jakiej farby użyć. Kupiłem sobie małą puszkę hammerite prosto na rdzę na próbę, ale później na int znalazłem info że ona nie może mieć stałego kontaktu z wodą. Może polecicie jakieś farby na rdzę i zabezpieczenie-konserwację do beczkowozu?  
      Ps. Wiem że podobny temat był ale tam nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
    • Przez kamil5421
      Witam. Może ktoś orientacyjnie wycenić ile Wart ten beczkowóz JEULIN .pojemność 14 000l, Rok 1998. pompa jurop pn 84M 2009r , nowe zasuwy, dwa szybko złącza , resorowany zaczep , tandem skrętny resorowany , stopka hydrauliczna ,  wałek szeroko skrętny , w środku bardzo ładny , woził wodę .  Z gór dziękuję.

• Przez pawel6200
      Pacjent joskin modulo 2 
      Przy gornej czesci silownika znajduje sie nakretka z filterkiem stalowym, z danej nakretki cieknie duzo oleju, od czego jest ta nakretka I czemu olej ucieka
      Pozdrawiam

• Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.