Skocz do zawartości
News
ReKoRd022

Rozrzutnik COUTAND nie działa panel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ReKoRd022    0

Witam kupiłem nie dawno rozrzutnik COUTAND 10T wszystko było fajnie pięknie w momencie zakupu wszystko działało jak należy ale dzisiaj jak podłączyłem go u siebie jest problem

nie działa taśma nie chodzi zastawa się nie podnosi w skrócie panel który steruje rozrzutnikiem nie reaguje na nic hydrualika wszystko jest ciśnienie w wężach jest i co z tym zrobić

dodaje zdjęcia panelu rozrzutnika oraz jak podłączyłem gniazdo do panelu. Prosiłbym o pomoc już sam nie mam pojęcia co z tym zrobić działał i z dnia na dzień przestał ;/

/

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f5abb4fa629e928.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccf7c4a9cf745994.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a33cfbff345faae5.html

agromatik    242

Bolce duże + i -. Bolec mały jest pusty.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Wiadomość z agroFakt.pl

ReKoRd022    0

Dzięki panowie problem rozwiązany poprawiłem mocowanie gniazda podłączyłem maszyna chodzi jak należy tylko przesmarować no i można w pole.

Jeszcze raz dzięki pozdrawiam rekord022

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez kiernoz
      witam. chciał bym się dowiedzieć jakie jest minimalne zapotrzebowanie mocy rozrzutnika jeantil evr 10-6 ktoś może użytkuje taką maszynę i mógł by coś o niej więcej powiedzieć czy warto kupić używany i na co zwracać uwagę podczas oglądania . z góry dziękuje 
    • Przez ursus914mirokk
      Witam chce kupić rozrzutnik obornika SIPMA RO 800 Zefir lub PRONAR NV161/2  czy ktoś posiada taki rozrzutnik jaki podałem lub ma tej firmy?? jake sa wady i zalety ? na co zwrucic uwage 
    • Przez gortad
      Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?
    • Przez Makaroniash
      Witam,
      Poszukuję sprawnego panelu lhr (obsługa tylnego podnośnika) z tego modelu Renault.
      Ktoś jest w posiadaniu, wie gdzie mógłbym zapytać?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.