Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CONDOR

Wysokość, wymiary kombajnu.

Polecane posty

CONDOR    9

Dzisiaj mam nietypowe pytanie, prośbę. Czy mógłby ktoś z Was napisać wymiary (dokładnie chodzi mi o wysokość) np. takich kombajnów jak: John Deere serii 20, 22. Claas 204-218, Claas lexion 440-480, New Holland tx 64- 66, Case 1680. Głównie chodzi mi o ''największe'' kombajny produkowane w tamtych latach (mogą być kombajny z lat dzisiejszych). Planuje budową wiaty i zastanawiam się nad wysokością. Dziękuje i pozdrawiam.

farmervip    78

Dokładnie jak kolega wyżej pisze, ale ja osobiście max 4,5m bym zrobił bo wątpie by którys kombajn był wyższy

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

Z tego co mówił mi przedstawiciel JD to nie ma wyższych niż 420 cm, ja zrobiłem 480.

Ropsonok    8

Dziś podpisałem umowę na garaż na dwa kombajny, wysokość standardowa drzwi to 4,50m, szerokość 5m i długość 12m

szarywilk    62

kolego wymiary tak na styk - mój w drzwi 4x4,5 wchodzi na żyletki - bo 10 cm z każdej strony to nie dużo - ale na długość nie ma szans żeby ci dwa weszły - to nie auta klasy średniej o dł. 5 metrów :) chyba że te 12 metrów to na każdy kombajn ..... to zostanie miejsca na rowery

wymiary 2264 to szerokość zależnie od opon do 3,8 wysokość 4 metry bez paru cm bez kogutów i anteny :) długość 8,7 metra - a i wszystko co nowsze i większe będzie dłuższe mi rura wystaje 2 metry za kombajn

Kamil_NH    2

Też jak czytałem o wymiarach garażu, długość 12m to się zastanawiałem jak tam można zmieścić dwa kombajny, nawet dwa bizony się nie zmieszczą.

A jaka cena za ten garaż?

Edytowano przez Kamil_NH

wieslaw16    44

Witam,zapewne że na jeden ja będę stawieł wiatę, może potem się obłoży blachą, to długość CLAAS-a z chederem ponad 9 metrów :huh: Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować