Zaloguj się, aby obserwować  
seba12340

deutz dx85

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seba12340    0

Mam skrzynie 15/5 a moge wrzucic tylko 3 biegi pomocie co zrobic? Na przelozeniach biegow powinny byc chyba 3 a ja moge wrzucic tylko 2 Pomocy pomocie zo robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Nie chcę martwić ale z 10tysi poleci. U nas we wsi taki jest, to 6tys jeden tryb kosztował, nie wspominajac że w żniwa padł i przestój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

Troche daleko, nie znam tej skrzyni jeszcze takiej nie naprawiałem , jesdnak zajmuje sie naprawami ciagników to jak bym zobaczył to może bym ci coś podpowiedział.Moze wypowie sie ktoś kto zna ten ciagnik.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba12340    0

chyba troche zaduzy koszt naprawy. Ciagnik jedzie normalnie ale to wyglada tak jak by nie mozna wrzucic 5 biegu bo go wyrzuca tak samo na przekladni jest. Natomiast do tylu smiga az milo pomocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

Z doświadczenia wiem ze wyrzucanie biegu jest czesto spowodowane skosami lub wypracowaniem przesuwek i zębów kola z którymi sie zazębia.Trzeba by zajrzeć do środka i obejrzeć to wszystko.Fakt ceny części są ogromne.Istnieje możliwość dorobienia niektórych części współpracuje z takim człowiekiem który dorabia mi czasami czesci kiedy ich ceny są szokujace. remontowałem case gdzie ceny częsci sporp przekraczały 50000 i tam udało sie zminimalizować je do niecałych 12000, Wracajac do tematu jesli nikt ci nie pomoże co zna tą skrzynie spróbuj ja rozdeklować i zobaczyć jak wygląda w środku, zurzyte czesci bedą w tedy widoczne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

jesli chcesz mogę co nieco podpowiedzieć technicznie.Mój email janek92924@wp.pl na forum niech sie wypowiedzą osoby które znaja ten model ciagnika skrzyni ja mogę tylko podyskutować czysto technicznie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dawidtrzeciak
      Witam. Poszukuję katalogu części do ciągnika Deutz Farh agrfarm 430. Może ktoś ma? A może ktoś wie gdzie i w jakim sklepie można to dostać. Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez navara
      Jak odkrecic zwolnice stanolem na tym zabezpieczeniu co trzymam srubokretem w lewo w prawo to sie odkreca ??

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj