Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez piotrek6967
      Witam wszystkich na forum. Jeżeli temat zakładam w złym miejscu to proszę oprzeniesienie.
      Rozpoczynam budowę kompresora do pompowania, okazyjnie malowania i cokolwiek innego się wymyśli. Posiadam butlę (190 litrów) 2 chłodnice powietrza i sprężarkę dwutłokową którą nie wiem jak podłączyć i jaki silnik ona potrzebuje.
      Sprężarka nie ma żeberek jak inne więc czym jest chłodzona? Ma dużo otworów na przewody i to kolejna zagadka. Jeżeli ktoś wie coś tym urządzeniu proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
      poniżej dołaczam zdjęcia

• Przez Moorgi
      Witam. Jestem z Siedlec i poszukuje kogos kto miałby pozyczyć sprężarke na 3-4dni oczywiście za ustaleniem ceny. Szukam osób mniej wiecej do 15km od Siedlec którzy maja taki sprzęt, lub trasa Siedlce - Korczew tam też jestem. Moze być jednofazowa jak i trzyfazowa. Potrzebuje jej do pomalowania bron pługów dwójek, siewnika i kultywatora. Moze byc mała 25L nawet. Mam jeszcze drugie pytanie, czy takie coś warte 100zł zdałoby egzamin w tym moim malowaniu? LINK: http://allegro.pl/pistolet-do-malowania-scian-mebli-drzwi-ll-12-hit-i3207917321.html

Pozdrawiam.
    • Przez kuudlik
      witam. mam pytanie, ile atmosfer powinna bić prawidlowo sprężarka w fencie 612 lsa? u mnie dochodzi na 15 atmosfer... czy to nie za duzo?? jak wyregulować cisnienie np na 10 atmosfer?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.