Zaloguj się, aby obserwować  
celmer5

Rozrusznik od T25 do Ursus c360 3p

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
celmer5    10

Witam chciałbym się zapytać czy rozrusznik szybkoobrotowy od t25 pasuje do ursusa c360 3p.Proszę o szybką odpowiedź :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pasuje ale odradzam mialem doczynienia i problemy

vcc    10

Ciekawe jak pasuje jak dedykowany do T25 ma przednią flanszę w kształcie trójkąta i montuje się go bez dodatkowej przystawki :wacko:

agrotysk.pl

Ryki - Słowackiego 23

============================

Zwoleń - Krakowska 7

pooch    60

A przypadkiem w tych rozrusznikach nie ma całkowicie innego mocowania ?

W rolnictwie siła!!! :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateuszs1993
      Witam,

Poszukuję coś godnego uwagi interesuje mnie c360 3p najlepiej od rolnika lub jakaś alternatywa tego ciągnika.
      Mile widziany tur potrzebuję do gospodarstwa jako średni ciągnik głównie do kosiarki rotacyjnej.

Jestem z województwa łódzkiego na pograniczu ze świętokrzyskim.
      Może ktoś ma coś zdrowego na sprzedanie? 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

• Przez Kubotadzikr
      Może ktoś mi powiedzieć jak zamontować to?

• Przez PaweLisowicz
      Witam. Kupiłem niedawno c360 i mam problem z napięciem,m gdyż jak podładuję akumulator to ma ok 13.5v a gdy zapalę ciągnik to ładuje ok. 12,7v mierząc na alternatorze. Ostatnio podładowałem  akumulator i podłączyłem woltomierz pod alternator, przepaliłem go ze 2 razy i wczoraj chciałem zapalić i nagle nawet ani razu nie zakręcił, a na woltomierzu było ok 12,2v. Alternator mam polski który ma regulator osobny. Czy jest taka możliwość ze woltomierz może mi rozładowywać akumulator, bo + podłączyłem pod alternator a nie pod stacyjkę i działa przez cały czas. Jeszcze nadmienię, że jak podpale ciągnik to wskazówka ani nie drgnie w górę, tak jak np. po włączeniu świateł wskazówka lekko opada.
    • Przez PrzemuJadewski
      Witam. 
      Mam problem ze złożeniem zwolnicy w Ursus C385. Wiem że się składa tak jak się rozbiera ale właśnie mam z tym problem. Problem jest z założeniem pokrywy zwolnicy do tylnego mostu, brakuje 0,5cm do końca a nie chce skręcać żeby niczego w środku nie zerwać. Jeśli ktoś wie co może być to proszę o pomoc. Pozdrawiam. 
    • Przez Jurasik
      Witam kolegów,chciałbym założyć do 385 na przód koła od stara 660
      Problem w tym że piasta od 80 ma 6 szpilek a felga od stara 8 otworów 
      Pytanie moje to jak to zrobić żeby to jakoś weszło,czytałem o flanszach ale za bardzo nie wiem jak one wyglądają 
      Jak by jakiś kolega miał poratować zdjęciem takiej o to flanszy albo wytłumaczenie jak ją wykonać 
      To z góry dziękuję  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.