Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
seba20072

Agrostar 6.11 dziwny szum jakby przycięty zawór

Polecane posty

seba20072    0

Witam! Panowie mam mały problem, po przejechaniu kilku kilometrów i dokładnym rozgrzaniu ciągnika słyszę dosyć głośny szum pod kabiną z prawej strony. Po dodaniu gazu szum cichnie gdy obroty spadną znów szumi , włączę lub wyłączę przód dźwięk ginie tak samo jest gdy przełączam połówki lub włączam blokadę . Niedawno go kupiłem i jeszcze wszystkiego nie obczajam , bo poza tym małym mankamentem maszyna super idzie jak czołg i nie dużo pali.

Proszę także o opinie i więcej informacji na temat tego ciągnika i na co w nim należy szczególnie zwracać uwagę, bo od mechanika słyszałem że często siadają w nich skrzynie (zacierają się na 5tym biegu czy jakoś tak)

Wiadomość z agroFakt.pl

Mlody5311    4

Że tak się spytam: gdzie dolewałeś tego oleju, bo my tez mamy od niedawna DX'a agrostara i będziemy wkrótce wymieniać. Ciągnik faktycznie tak jak powiedziałeś jest bardzo w porządku i jak na 6 jest bardzo zwrotny, no i kabina, kiedyś coś czytałem, że w owym czasie była to najlepiej wygłuszona kabina.

Dzisiaj przez przypadek znalazłem. Jak by ktoś szukał to wlew jest nad okienkiem, zasłaniają go filtry przez co na pierwszy rzut oka nie widać go.

Edytowano przez Mlody5311

bszwaj    0

Cześć!

Mam traktor Agrostar 6.08

Nie działa mi sprzęgło od tylnego WOM'u

Wiesz jaka może być przyczyna?

Przełączanie 540/1000 działa.

Wiesz może jak jest napędzany wom? Mechanicznie czy hydraulicznie?

Dzięki za ewentualną pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować