Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez BaszaPasza11
      Witam. Od roku czasu borykam się z problemem w mojej Reni. Dokładnie chodzi o hamulce. Podczas wciskania pedału do końca (bardzo mocno) to ciągnik słabo hamuje i słychać delikatny zgrzyt. Jeśli wcisne 2-3 razy hamulec dopiero robi sie twardy i można go wcisnąć do połowy. Bardzo byłbym wdzięczny o porady z waszej strony. Dodam że ciągnik sprowadzony z Francji
    • Przez Patryk212
      Witam mam pytanie. Czy można założyć ładowacz czołowy do 120-14? Coś słyszałem ze trzeba coś przerabiać nwm czy to prawda. Może ktoś się wypowiedzieć?
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Potrzebuje instrukcji obsługi do ranault ares 550RZ. Chciałbym poczytać troche o zasadach użytkowania i eksploatacji. Może być wersja papierowa lub pdf. Może ktoś ma do odsprzedania. Tel 726,461,262
    • Przez rolnik_na_renowce
      mam do sprzedania dwa takie ciągniki. daję link d ogłoszenia na olx  https://www.olx.pl/oferta/renault-103-14-ts-89r-16x16-renault-103-54-91r-case-1394-hydroshift-CID757-IDrk7OH.html
    • Przez Białson
      Witam, zamierzam kupić traktor Renault 95-14 i potrzebuje opini oraz informacji o tej maszynce. Prosiłbym o podanie opini w komentarzach ewentualnie zostawienie nr telefonu w wiadomości do mnie w celu kontaktu i uzyskania informacji. Zainteresowała mnie skrzynia biegów podobno są 3 biegi na reduktorze (pełzający, Terenowy, Szosowy). Prosze o więcej informacji na ten temat.