• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ceres96
      Witam mam problem, a mianowicie nie chce opasc podnosnik w renacie, wajcha od podnosnika chodzi luzno, i wychodzi poza zakres (wcześniej tak nie bylo) jakby cos sie zcieło. znalazlem na forum, ze mogla sciąc sie jakas śruba cięgiełka, lecz nie było gdzie ona jest dokładnie i czy trzeba wyciagac rozdzielacz, a jeśli tak to jak go wyciagnac? zdemontowałem siedzenie i podłoge pod, prosze o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam zastanawiam się nad kupnem renaulta do tura , jak i do prac polowych , który z podanych modeli bedzie bardziej się nadawał ? różnica w nich mała bo praktycznie tylko turbo . ale ktoś może ma i coś się wypowie 
    • Przez Kolo12
      Witam moja renault dymi na biało podczas rozruch przeglądając forum mam przeczuciem iż winne temu jest ustawienie zapłonu i tu moje pytanie jak go spowolnić lub opóźnić czy może to ktoś mi wytłumaczyć jak się za to zabrać
    • Przez Luki1988
      Panowie czy Ares występuje w wersji mechanicznej? Np bez ehr i tych wszystkich bajerów?
    • Przez RenoTeam
      Proszę o opinie Renault 155.54 tz rewers elektro hydrauliczny pół biegi i ehr. Głównie interesują Mn opinie posiadaczy. Rocznik 95 przedni tuz. Liczę na odpowiedź 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.