Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

ursus 11024 czy ursus 10014H

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. tak jak w temacie, zalezy abyscie mi powiedzieli co myslicie o tym, Mam gleby klasy przewaznie 3a-b ale teren gorzysty badz w miare rowny (50/50), i zastanawiam sie czy dalby rade chodzic z pługiem 4 obrotówka badz 3 oborotówka ale zeby zajmowal cały ciagnik z tylu(najbardziej sie boje zeby dal rade chodzic pod gore) i w agregacie uprawno siewnym 2.5m bo wiekszy to raczej za duzy na moje tereny jak i na mase ciagnika. koszt zakupu jest mniej wiecej podobny:) nie biore pod uwage innych ciagników chyba ze z pod logo ursus(11034 jesli wejdzie do produkcji):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Ja bym odradzał 11024.Jak kupowałem swojego 8014H to siedziałem w tamtym. Do sprzęgła 2 nogi żeby wcisnąć.Biegi nieciekawe, nie bezpośrednio tylko na linkach. Tył też taki udziwniony. Seria H to może składak ale dobrze zrobiony. Biegi dobrze dobrane. Jak ta sama cena to może lepiej Hattat. Ale decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

ja bym ci polecił żebyś kupił jakiegoś ursusa z tych starszych bo z tych nowych to czasem awaria za awarią a hattat jest turecki na licencji fergusona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Hatat to składak turecki malowany w polsce.Ale złego słowa o moim 8014H nie powiem. Jest z turem i śmiga po roku bombowo. Trochę przykre jest przerzucanie z 1 i 3 zakresu na 2 bo tam brak synchronizacji ale idzie się przyzwyczaić. Trochę szkoda że nie jest w konstrukcji pełnoramowej ale za taką cenę. Zresztą zawsze mogło być gorzej. Ogromny plus to pełna mechanika i minimum elektroniki(tylko napęd i blokada oraz szybki podnośnik). tamten bez H niezbyt mi się podobał chociaż ktoś go kupił z Elidu bo serwisant jak był to się dziwił że ktoś się ułaszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj