Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

ursus 11024 czy ursus 10014H

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. tak jak w temacie, zalezy abyscie mi powiedzieli co myslicie o tym, Mam gleby klasy przewaznie 3a-b ale teren gorzysty badz w miare rowny (50/50), i zastanawiam sie czy dalby rade chodzic z pługiem 4 obrotówka badz 3 oborotówka ale zeby zajmowal cały ciagnik z tylu(najbardziej sie boje zeby dal rade chodzic pod gore) i w agregacie uprawno siewnym 2.5m bo wiekszy to raczej za duzy na moje tereny jak i na mase ciagnika. koszt zakupu jest mniej wiecej podobny:) nie biore pod uwage innych ciagników chyba ze z pod logo ursus(11034 jesli wejdzie do produkcji):)

migacz    2

Ja bym odradzał 11024.Jak kupowałem swojego 8014H to siedziałem w tamtym. Do sprzęgła 2 nogi żeby wcisnąć.Biegi nieciekawe, nie bezpośrednio tylko na linkach. Tył też taki udziwniony. Seria H to może składak ale dobrze zrobiony. Biegi dobrze dobrane. Jak ta sama cena to może lepiej Hattat. Ale decyzja należy do ciebie

rolnik554    8

ja bym ci polecił żebyś kupił jakiegoś ursusa z tych starszych bo z tych nowych to czasem awaria za awarią a hattat jest turecki na licencji fergusona

Wiadomość z agroFakt.pl

migacz    2

Hatat to składak turecki malowany w polsce.Ale złego słowa o moim 8014H nie powiem. Jest z turem i śmiga po roku bombowo. Trochę przykre jest przerzucanie z 1 i 3 zakresu na 2 bo tam brak synchronizacji ale idzie się przyzwyczaić. Trochę szkoda że nie jest w konstrukcji pełnoramowej ale za taką cenę. Zresztą zawsze mogło być gorzej. Ogromny plus to pełna mechanika i minimum elektroniki(tylko napęd i blokada oraz szybki podnośnik). tamten bez H niezbyt mi się podobał chociaż ktoś go kupił z Elidu bo serwisant jak był to się dziwił że ktoś się ułaszczył.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michał123
      Dzień dobry, jestem prawie w 100% zdecydowany na zakup ursusa 914. Chciałbym dowiedzieć się jakie maszyny do niego kupić chodzi mi o agregat uprawowy (szerokość), pług obrotowy 3 czy zagonowy 4? I czy można wrzucić wsteczny nie zrzucając załączonego biegu? Ostatnie pytanie jakich biegów i ile obrotów używać w orce i uprawie?

• Przez UrsusC-330
      Witam, jak wymienic olej w zwolnicach w ursusie c330?
    • Przez jedrus2020
      Tak jak w tytule. Uszkodzeniu uległa jedna z łapek 1 stopnia (od jazdy).Pytanie czy można ją wymienić bez rozpoławiania ciągnika przez okienko rewizyjne.
    • Przez pawelkx
      Sprzedam Ursusa C-360. Ciągnik zarejestrowany i ubezpieczony. Cały rok garażowany
      Posiada kabinę, komplet zaczepów, komplet obciążników.
      Od 15 lat w jednych rękach, przez ostatnie kilka lat używany sporadycznie.
      CENA: 16 500zł
      Dodatkowo sprzedam rozsiewacz do nawozu KOS, wóz konny, przyczepkę drewnianą.

• Przez KPawlak
      Witam, Czy zna ktoś rozmiar śrub mocujących przednie błotniki w ursusie 3512 / mf 255? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.