Skocz do zawartości

Polecane posty

janxxx02    0

Witam bardzo szybko potrzebuje się dowiedzieć coś o tym mulczerze, prosił bym o dużo informacji i też zdj jak macie takiego na gospodarstwach bardzo bym prosił z góry Dziękuje

Ps szukałem Google ale pierdoły wyskakiwały wiec jak coś ktoś wie to proszę pisać :)

,,Muthing MUM /280 TL PRO,, lub porostu samo ,,Muthing MU 280,,

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.

- Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?

Z góry dzięki.
    • Przez szczepo14
      Czy może ktoś z was ma valtrę T121. Prosiłbym o opinię. Doświadczenia, spalanie, czy łatwo dostać części do valtry, czy są drogie, spalanie i wszystko co wiecie o tej valtrze i pokrewnych modelach.
    • Przez michalosik
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem 162e versu. Ze względu na małą popularność ciągnika szukam opinii i informacji na temat tego ciągnika. Coś co przykuło moją uwagę to relatywnie duży moment obrotowy ( w trybie ECO): 790Nm przy 1100 obr.min i dość fajny przebieg krzywej mocy. Czy szanowni forumowicze mają jakieś doświadczenia dotyczące tego ciągnika? Kolejne pytanie dotyczy przekładni. Jak się spisuje? Czy pięć biegów pod obciążeniem wystarczy w bardzo trudnych warunkach pracy? Czy z pełnym dociążeniem ( obciążniki tylnych kół i balast 1100kg przód, oś aires )ciągnik nie ma problemu z trakcją? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Gość
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?