Skocz do zawartości

Polecane posty

janxxx02    0

Witam bardzo szybko potrzebuje się dowiedzieć coś o tym mulczerze, prosił bym o dużo informacji i też zdj jak macie takiego na gospodarstwach bardzo bym prosił z góry Dziękuje

Ps szukałem Google ale pierdoły wyskakiwały wiec jak coś ktoś wie to proszę pisać :)

,,Muthing MUM /280 TL PRO,, lub porostu samo ,,Muthing MU 280,,

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez FISH
      Witam!
      Mam okazje kupić ciągnik Deutz Fahr z serii Agroxtra model 4.57 >>cos takiego<<, jednak niewiele wiem o tych ciągniczkach. Na forum znajduję jedynie informacje na temat serii agrofarm i agrotron. Byłbym wdzięczny za wszelkie informację dotyczące wyżej wspomnianych traktorów.
      Aha, ciągnik ma pracować w 25 hektarowym gospodarstwie nastawionym na produkcje mleka.

Z góry wielkie dzięki!!
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez KrzychuM
      co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???
    • Przez DeutzDX110
      Witam wszystkich użytkowników!!! Chce zkupić kombajn Deutz Fahr 35.80 prosze o informacje na temat jaka jest wydajność, moc silnika wielkość zbiornika, jak jest z czyszczeniem i stratami a także jeśli ktoś wie jak jest z awaryjnością i dostepem części zamiennych. Ma on pracować na ok 120ha czy da sobie rade??? PROSZE O ODPOWIEDZI UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY MAJĄ TAKI SPRZĘT LUB GO ZNAJĄ. Z GÓRY DZIĘKI!!!