• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez petes
      Witam. Jest już temat " bin vs michal" ale myśle ze jeśli powstanie nowy o binie to nic sie nie stanie
      Mianowicie prosił bym o wypowiedzenie się użytkowników tego silosu tzn chodzi o to jakie macie opinie o tej firmie jak wygląda montaż najlepiej aby wypowiedzieli się użytkownicy którzy zakupili niedawno silosy.
      Potrzeba mi jak najwięcej informacji na ich temat ponieważ zamierzam kupić silos o ładowności 28t a że żniwa blisko to decyzja bd zapadała na dniach.
      Dzwoniłem dziś do dilera i powiedzial że najlepszym rozwiązaniem dla mnie bd załadunek dmuchawą jej symbolu nie znam ale oni chyba mają tylko 1 rodzaj dmuchaw powiedział że 6t/h wydajność kosz zasypowy na 900kg.
      Pytanie teraz do was jeśli brać wyposażenie dodatkowe to jakie??
      W opcjonalnym wyposażeniu jest podest dolny, właz dolny, termometr sonda jesli można mi opisać jakie ma to praktyczne zastosowanie bardzo bym prosił. Do czego służy manometr wodny i te inne bajery co są w opcji i które wybrać bo wiadomo coś kosztuje 600zł i bez tego praca jest b trudna a inne rzeczy są zbyteczne.
      Chciał bym sie jeszcze dowiedzieć jak wykonaliście płytę pod nim wymiary itp i jaka izolacja jest od podłoża wilgotnego bo dodam że mam wilgotny teren. Myśle że to wszystkie moje pytania w razie czego zapytam a wasze odpowiedzi przydają się mi jak i innym którzy chcą zakupić ten silos.
      Moje pytania pewnie was rozśmiesza ale nie miałem stycznosći nigdy z tym silosem a rozwijam gospodarstwo i muszę coś takiego zakupić.
      pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi
      PS: ta dmuchawa jeśli mi się coś nie pomieszało jest ssąco tłocząca ale już sam nie wiem cały dzień w tym siedzę może ktoś bd wiedział i powie czy ona jest tylko tłocząca a jeśli jest ssąca to czy za pośrednictwem jakiegoś węża bd można te resztki z bina wyssać? diler powiedział że dmuchawa przyda sie do przedmuchiwania silosu. I moje pytanie jeszcze takie kiedy go się przedmuchuje i ile? Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi :rolleyes:
    • Przez bernatziom1996
      Planuje budowę obory wolnostanowiskowej rusztowej i zaczynają się schodki jedni mówiła ze lepiej szambo wylewane ale koszt wypożyczenia szalunków bardzo drogi a z bloczka jak projektant mi powiedział że nie wytrzyma, będzie naciągać wodę i nie wytrzyma . Możecie coś poradzić jak najlepiej zrobić aby było dobrze i nie za drogo
    • Przez FENDTFARMER309LSA
      Witam,
      Czy mógłby mnie ktoś poinstruować jak się włącza beczkę itp. ?

Tzn,

1.Właczyc walek czy pompe itp. ?
      Gdzie jakie wajchy pociagac ?
      Czy moglby ktos to pokazac na fotkach ?

Np.gdzie wlaczyc zasysanie itp ? Pierwsze podlaczamy waz pozniej otwiramy komeri wlaczamy zasysanie ? I jak przy rozlewaniu ?

Pozdrawiam
    • Przez PanJanusz
      Witam, znalazłem ciekawą ofertę na stronie http://szamba-betonowe.org/ . Firma w swojej ofercie ma szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Transport i montaż w całej Polsce. Komplet dokumentów w tym certyfikat i pisemna gwarancja na 5 lat. Zbiorniki o pojemności od 2 do 20 m3 z gotowym otworem na rurę i instrukcją prawidłowego wykopu. Kontakt e-mail kontakt@abc-szambabetonowe.pl Tel:515 360 795

• Przez Runder
      Czy to prawda że jeżeli w przydomowym szambie nie zrobimy dna to niezaleznie od ilości kregów nigdy nie będziemy musieli go oprózniać ? Czy może odwrotnie po około 2 latach zapcha się jak zwykłe szambo z dnem ? Słyszałem wiele głosów na ten temat i jestem ciekawy waszej opinii

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.