kondzio727

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program

Polecane posty

kondzio727    21

Witam, kieruje do was to pytanie ponieważ moja wiedza jest nikła na ten temat, moja mama jest na krusie , ma około 10ha pola, zajmuje się hodowlą koni , rocznie prasujemy około 15ha siana i słomy, przydał by się ciągnik i prasa. Posiadamy około 25koni koni. możecie mi coś doradzić więcej czy jest szansa i jak by ten progarm wyglądał


Witam, Nie mam jakiej takiej Gospodarki, mamy około 8ha Pole w tym 5Ha łąk, reszta owies, nie sprzedajemy zbóż ani nic podobnego, posiadamy hodowlę Koni Huculską , a rolnictwo to tylko przy okazji teraz, w przyszłości chciał bym poszerzyć swój areał i zając się głównie Rolnictwem. Na stan dzisiejszy posiadamy 18Koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

w najbliższym Ośrodku Doradztwa Rolniczego i najlepiej tam tobie doradzą , bo mają odpowiednie dane na temat Twojego rejonu w którym gospadarzusz i tam dobiora Tobie najlepsze warunki... i jakie mozesz się łapać programy...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio727    21

FINN dziękuje bardzo za odpowiedź :)


Witam, Nie mam jakiej takiej Gospodarki, mamy około 8ha Pole w tym 5Ha łąk, reszta owies, nie sprzedajemy zbóż ani nic podobnego, posiadamy hodowlę Koni Huculską , a rolnictwo to tylko przy okazji teraz, w przyszłości chciał bym poszerzyć swój areał i zając się głównie Rolnictwem. Na stan dzisiejszy posiadamy 18Koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio727    21

Doradca z tego Progamu już korzystamy ;/


Witam, Nie mam jakiej takiej Gospodarki, mamy około 8ha Pole w tym 5Ha łąk, reszta owies, nie sprzedajemy zbóż ani nic podobnego, posiadamy hodowlę Koni Huculską , a rolnictwo to tylko przy okazji teraz, w przyszłości chciał bym poszerzyć swój areał i zając się głównie Rolnictwem. Na stan dzisiejszy posiadamy 18Koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelfigat
      Witam.
      Dysponuje autorskim przetestowanym i wdrożonym rozwiązaniem
       
      1. Zarządzanie ksiegą bydła
      2. Zarządzanie ksiegą weterynaryjną
      3. Zarządzanie przemieszczeniami
       
      Program umożliwia szybkie wprowadzanie duzych ilosci danych zarówno o sztuckach jak i przemieszczeniach
      Wydruki zgodne z ARMiR oraz export do popularnych formatów.
       
      Cena do negocjacji.
      Możliwość rozbudowy.
       
      Kontakt: donio78@gmail.com
      tel. 668 145 091
    • Przez Jarpo16x
      Witam . Mam pytanie, czy ktoś z was używa jakiegoś programu komputerowego do zarządzania stadem trzody chlewnej w cyklu zamkniętym???Chodzi mi o liczenie wyników produkcyjnych macior itp. Jedyny program jaki mi przychodzi do głowy to ANAPIG ale jest on trudny w obsłudze, nie intuicyjny Pozdro.
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez RolnikInformatyk
      Witam wszystkich forumowiczów!
       
      Jestem studentem piszącym obecnie pracę inżynierską. Tematem mojej pracy inżynierskiej jest Aplikacja wspomagająca pracę gospodarstwa rolnego i księgowość. Elementy jakie zawarłem w programie:
       
      - wystawianie i przechowywanie, drukowanie faktur
      - tworzenie miesięcznych zestawień kupna/sprzedaży wymaganych przez Urząd Skarbowy
      - przechowywanie informacji o obecnym stanie naszego stada
      - prowadzenie ksiąg przybycia/ubycia bydła i trzody chlewnej
      - przypominanie rolnikowi o fakcie, iż dany buchaj kończy niedługo 30 miesięcy i należy pomyśleć o jego sprzedaży
      - przechowywanie informacji o stosowanych środkach ochrony roślin i nawożeniu upraw
      - przechowywanie informacji o uprawach, plonach, działkach rolnych i odmianach stosowanych roślin
      - tworzenie raportów finansowych, i raportów z analizy jaki nawożenie/chemia, klasa ziemi, odmiana zboża, pogoda miała wpływ na plonowanie.
       
      Moim pomysłem na rozwój jest zaprojektowanie aplikacji mobilnej na telefony komórkowe, która pozwalała by rolnikowi za pomocą GPS obliczać powierzchnie działek rolnych. Aplikacja taka by synchronizowała się z aplikacją na komputerze i na mapach rysowała by działki. Kolejnym pomysłem jest utworzenie modułu pomagającego planować zasiew i zarządzanie stadem zwierząt.
       
       
      Mam ambitne plany rozwijać ten projekt również po obronie pracy, dlatego zwracam się do was forumowicze czego byście wymagali od podobnej aplikacji. Jestem gotów na wszelkie sugestie.
       
      Proszę o odpowiedzi.
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj