Zaloguj się, aby obserwować  
mlody1989

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne

Polecane posty

mlody1989    0

Mam kilka pytań dotyczących tego ciągnika ;

1. Jeżeli pracujemy w polu przykładowo z agregatem i jak już opuścimy agregat to rączka (opuszczanie,stop,podnoszenie) w czasie pracy powinna być cały czas na opuszczaniu czy może na stop?

2. Mam pytanie od pewnego czasu świeci mi kontrolka " B " klocki pod kabiną nowe . Czy są jeszcze inne klocki np . przy zwolnicach ?

3. Zastanawia mnie również od czego i czym powinien być zalany zbiorniczek o napisie Wabco znajdujący się w tylnej prawej części ciągnika koło wyjść hydraulicznych ?

4.Podczas pracy EHR świeci mi lampka DIAGNOSE częstotliwość migania trzy razy i następuje przerwa .Co może być przyczyną ?

5. Po odpaleniu silnika nadal świeci kontrolka od świecy płomieniowej i cały czas grzeje świece?

6.Jak ustawiacie potencjometr od siły uciągu przy pracy z pługiem,gruberem, agregatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Podnosnik nie moze być na stopie bo stop blokuje podnosnik i wszystkie funkcje nie działaja-regulacja głebokości jak i kopiowanie terenu, dociązanie itp..., z tyłu nie ma klocków, albo masz jakieś zwarcie albo masz za mało płynu albo czujnik poziomu płynu zepsuty(nie wiem czy w starej 3 setce ta kontrolka za to odpowiada), do zbiorniczka leje siew zime alkohol żeby pneumatyka nie zamarzała, masz jakis błąd podnosnika ale źle go odczytałeś bo nie ma 1 cyfrowych sa 2 cyfrowe, długa przerwa-mignięcia, krótka przerwa-migniecia(tak sie to odczytuje)., od świecy masz pewnie przekaźnik czasowy popsuty, pokrętło ustawiamy tak ze do maszyn typu rozsiewacz jak wiemy musi byc pozycyjna(bez kopiowania, dociążania itp-czyli pokretło maks w prawo), do orki, agregatu pokrętło po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody1989    0

witam dziekuje za odpowiedź .

A jeżeli chodzi o to diagnose to jak mam opuszczony albo na stopie agregat to wtedy mryga i właśnie krótka przerwa i migniecie i tak przez 3 razy a następnie dłuższa przerwa i odnowa mryga. a takie kod błędów są gdzieś dostepne?

Jeszcze jedno pytanie dotyczące Ehr . Jak mam ustawiony potencjometr od siły uciągu maksymalnie w prawo to głębokość mogę regulować od 1 do 10 i ramiona normalnie się opuszczają wedle głebokości. a jak mam potencjometr w położeniu środkowym to ramiona podnośnika reagują dopiero od 6 do 10 i czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Nie wiem czy to dobrze zrozumialeś...ale jeżeli wychodziłby błąd 33 to to jest za niskie napiecie poniżej 12V, nie wiem w jakim stanie masz alternator lub akumulator... Tak ma to chodzić raczej, ja nie przywiazywałem do tego uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk0913    0

Cześć, mam Fendt-a 311 lsa turbomatic 89r i mam problem z EHR, a mianowicie nie chce mi opuszczać do dołu tuza tylko mryga szybko pomarańczowa lampka :/ do góry jest wszystko w porządku podnosi i podczas podnoszenia świeci się czerwona lampka :) mogę dodać że na tuzie mam obciążenie.. a EHR 3 to chyba jest , z góry dzięki za odpowiedź :) pzdr

Edytowano przez patryk0913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj