Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tabaluga797

mieszanka zbozowa jara na przeoranie a dopłaty??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mieszanka
tabaluga797    0

witam. nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ten post. mam problem odnosnie otrzymania dopłat a przeorania pola. na wiosne 2013 roku wsiałem zboze ( w planie normalnie miałem zamiar zbioru) ale zborze zostało zalane. Moje pytanie dotyczy tego czy musze cos takiego zgłaszac do arimr ?? biore dopłaty z onw.

farmervip    78

Pewnie według prawa powinieneś zgłośic ale jak już zaorałeś to czym sie przejmujesz? mówi sie trudno i żyje sie dalej :)

tabaluga797    0

tak ale nie dodałem tez ze staram sie o działanie 126 i mam 32 procent strat a nie uwzglednina gmine w ktorej nie bylo szkód i jak one dojda jako przeorane to zostanie mi ten sam procent strat

Wiadomość z agroFakt.pl

tabaluga797    0

no tak nie dojda:) ale chodzi mi o to czy w agencji nie beda sie czepiać tego ze nie zgłosiłem tego ze zaorałem zboże??

farmervip    78

No to musisz już dopytać w agencji najlepiej zadzwoń i nie mów że ty to ty :) i wszystko ci wyjaśnia

FINN    994

skoro piszesz, że zasiałęś na wiosnę 2013... to chyba już zebrałeś to co było , lub przesiałeś... i na polu już rośnie co innego lub jest zaorane... skoro miałeś na przyoranie , to nigdzie nie ma obowiązku zaorać...

jak dla mnie to już po fakcie , i nie ma co tego rozgrzebywać, bo jeszcze coś mogą znaleźć...

mariuszd93    489

Bez sensu ten temat , gdybyś to pytanie zadał pół roku temu, to można by dyskutować , teraz nie ma o czym .

Nikt nie trzyma zboża sianego na wiosnę do następnej wiosny :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bociek99
      Zapraszam do obejrzenia mojego filmu nakręconego u mojego wujka. https://www.youtube.com/watch?v=VnF6lKrg6Yo
      pozdrawiam.
    • Przez dawid109
      witam:) zakładam te forum ponieważ już niedługo polecą jęczmienie ozime. Na kiedy planujecie pierwsze koszenie ?
    • Przez adi-180
      witam 2013 rok był dla mnie rokiem pełnym eksperymentów uprawowych ponieważ spróbowałem obsiać parę ha kukurydzą słodką , trochę grochu , i część fasoli po grochu. Wydajności były dość pokaźne ponieważ kuku dała 16t na czysto po odliczeniu zanieczyszczeń X 0,55 gr. zaś groch 5,5 t X 1zł a fasola 3 t e nie pamiętam ceny trzeba luknąć w fakturę. A jak u was bawicie się w takie rzeczy i jakie wydajności.
    • Przez podol9999
      Witam posiadam case 955 niedawno zakupionego i nie wiem jaki sprzed do niego zakupić (posiadam 3 i 4 klasę ziemię) . Zgóry dzięki za odpowiedzi:)
    • Przez Maniek1178
      Witam
      Ile urosło wam fasoli z 1 ha (igomoska i malinka) ?
      Jakie są ceny w waszych regionach?