News
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7045xD

Mierzenie Ciśnienia w Turbo Sprężarce

Polecane posty

zetor7045xD    7

Czy jest możliwość podłączenia manometru w Case mx 100c żeby sprawdzić ciśnienie turbo sprężarce, chodzi mi o to żeby manometr był zamieszczony w kabinie i pokazywał jakie ciśnienie jest w danym momencie. Da się takie coś wgl zrobić ?

renault    2

w kolektorze od powietrza powinna by wkręcona śrubka M8 lub M10 jako zaślepka wykręcasz ją i podłączasz zegar wężykiem możesz doprowadzić do kabiny

Wiadomość z agroFakt.pl

renault    2

w ciężarówkach jest chyba do 2 bar przy obciążeniu a w ciągniku chyba 1-1,5 ale nie jestem pewien.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Orientuję się ktoś może jak sprawdzić ciśnienie oleju podawane do skrzyni na półbieg?
      Czy w tym celu trzeba wykręcić czujnik ciśnienia znajdujący się niedaleko elektrozaworu od półbiegu i tam wpiąć się z zegarem? 

Gdy wszystko jest ok, na włączanym żółwiu ciśnienie powinno wynosić 0bar, a na zającu 20,5bara?
      Przedni napęd musi być włączony, a WOM wyłączony?
      Dobrze rozumuję?

Z góry dzięki za pomoc

• Przez beton188
      Witam wszystkich. Jak w temacie szukam i szukam książki z insukcją napraw do ZETORA 10145 turbo. Znalazłem książkę do URSUSa 1014 ale nie jestem pewny czy to bliźniaczy model. Proszę o pomoc
    • Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J
    • Przez bartex
      Witam. Mam problem z MF 3060 bez przedniego napędu. Zaświeciła mi się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni po umyciu ciągnika, wspomaganie działało, EHR też, a żółw/zając, WOM i blokada już nie. Więc przeczyściłem styki na czujniku ciśnienia i od tamtej pory nie zaświeca się po wciśnięciu sprzęgła przed uruchomieniem silnika kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i żółw/zając. W czym jest problem? Pomóżcie. Z góry dzięki.
    • Przez NewVario
      Witam, podczas koszenia dziś zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju w claasie dominatorze 85 z silnikiem mercedes om352A, mam dodatkowy zegar od ciśnienia oleju i on pokazuje na wyoskich obrotach po 2 godzinach pracy 4 bar, i w takich warunkach również załącza mi się kontrolka ( nie świeci bystrym czerwonym światłem, tylko takim półczerwonym światłem, do tego podczas jazdy potrafi gasnąć. Co może być przyczyną ? W ciągniku miałem podobnie i po wymianie czujnika problem zniknął, czy tu może być to samo ? Jaki ma być tam czujnik ciśnienia ? Może być taki zwykły od 30 ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.