Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7045xD

Mierzenie Ciśnienia w Turbo Sprężarce

Polecane posty

zetor7045xD    7

Czy jest możliwość podłączenia manometru w Case mx 100c żeby sprawdzić ciśnienie turbo sprężarce, chodzi mi o to żeby manometr był zamieszczony w kabinie i pokazywał jakie ciśnienie jest w danym momencie. Da się takie coś wgl zrobić ?

renault    2

w kolektorze od powietrza powinna by wkręcona śrubka M8 lub M10 jako zaślepka wykręcasz ją i podłączasz zegar wężykiem możesz doprowadzić do kabiny

Wiadomość z agroFakt.pl

renault    2

w ciężarówkach jest chyba do 2 bar przy obciążeniu a w ciągniku chyba 1-1,5 ale nie jestem pewien.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal16
      hej mam wielki problem mam zamiar kupic deutza 6.45 i mam pytanie czy nie wie ktos czy to jest normalne jak sie ciagnik nagrzeje i jest na niskich obrotach to swieci mu kontrolka o nie smarowaniu. Bardzo prosze o o pomac mam niewile czasu aby sie zasranowic nad kupnem :-(
    • Przez odyniec
      Jestem ciekawy czy do T25 dało by się założyć jakieś najmniejsze turbo a jak tak to czy by wytrzymał silnik. Mi sie zdaje że trzeba by było wymienić wał tłoki itd na jakieś mocniejsze jak wy myslicie o tym
    • Przez patryk17
      ma ktos z was w swoim zetorze zmontowany zegarowy wskaźnik oleju, jeśli tak to jakie trzymaja wam ciśnienie, takie same na różnych obrotach czy może inne??
    • Przez Chudy44
      witam! mam pytanie chciałbym przerobic mojego MF 3080 rok 1986 typ sil:A6.354 na turbo:D
      co musze zmieniac w silniku?? tłoki korbowody walek rozrządu moze cos z głowiaca? wał korbowy?
      czy moze bez niczego turbo zalozyc??
      prosze o jakies wskazówki:P
      dzieki mam 20 ha
    • Przez Pudzianoss
      witam wszystkich.
      mam pytanie czy ktoś wie może w jaki sposób i na ile to jest możliwe zamontować turbinę,intercooler w Renault 120.54 Nectra. typ silnika to MWM D226-6. rocznik 1994.