Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AdamMintaj

Przełącznik 12/24

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AdamMintaj    0

Witam chcę podłączyć do mtz taki oto przełącznik

El.087.JPG

ale nie wiem za bardzo gdzie i co podłączyć.

Proszę o pomoc.

tomek10251    0

Witaj.Najlepiej będzie jak zapytasz jakiegoś doświadczonego elektryka co robił przy starach 200 i pochodnych bo on z tego wozu właśnie pochodzi, ten przełącznik można szybko wykopcić więc uważaj. Rozumiem że chcesz mieć rozruch 24v a instalacja 12v?

vcc    10

Dokładnie jak wyżej, tylko dlaniektórych jest niezrozumiały więc:

1 akumulator - minus do masy a plus do 30 (śruba),

2 akumulator - minus do 31a (śruba) a plus na rozrusznik

30a - na rozrusznik (śruba na rozruszniku (plus 2 akumulatora)

50 na rozrusznik - elektrowłacznik

51 na alternator (prądowy)

50a plus z stacyjki (start/rozruch)

31 do masy (dobrej masy)

agrotysk.pl

Ryki - Słowackiego 23

============================

Zwoleń - Krakowska 7

locke    291

Styk 31 podłącza się do rozrusznika do masy a, nie tak jak fachowcy do siedzenia...

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po opisach @vcc i @locke sądzę, że temat jest już wyczerpany. Poza tym było o tym już wielokrotnie, w sieci też jest mnóstwo schematów. Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek
      ile wam palą te ursusy na mtg i na ile godzin pracy ciezkiej lub lekkiej starcza pełen gorny zbiornik
      jak bym nie kombinował czy jezdząc na obrotach 1500-1700 w orce czyw innych pracach czy obrotach 2100-2400 zawsze mi gasnie ciagnik z braku paliwa po około 7 godzinach,( mam 1224, pzrez kilka dni chodziła w turbo ale sie zatarła i znowu jest bez turbo, pompa jest spowrotem zmieniona od bez turbo)
    • Przez ggrigor
      Ostatnio zaobserwowalem problem z zalaczaniem sie przedniego napedu. Naped ogolnie dziala ale po dluzszej pracy nie zawsze sie zalacza. Zaobserwowalem to wyciagajac sasiada, ciagnik wczesniej wyoral 2ha z wlaczonym napedem. Kiedy chcialem go wyciagnac i puscilem sprzeglo pracowal tylko sam tyl. Dopiero to kilkukrotnym wcisnieciu i puszczeniu sprzegla zalaczyl sie przod.
      Co moze byc tego przyczyna??
    • Przez moch
      mam pytanie jak zaspawac wzmacniacz momentu żółw zając żeby był na zającu?
    • Przez pradawny
      Witam
      jestem tu nowy, długo szukałem takiego tematu lecz znalazłem tylko na temat silników czterocylindrowych.
      Interesuje mnie czy ursusy 1224 z tłumikiem w masce i obok niej się różnią(chodzi oczywiście o silnik)?
      Jeśli jednak istnieje taki temat proszę o przeniesienie i wyrozumiałość.
    • Przez jar123
      Witam poszukuje bocznych osłon na silnik do Ursusa 1224 lub Zetora 12245 może wiecie kto ma lub macie jakieś namiary ? :mellow:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.