Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Wzmocnienie Korbowodu

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam, wzmacniał ktoś kiedyś korbowody w jakiś sposób? Nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat a potrzebuje coś takiego wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tak z ciekawości ... w jaki niby sposób można wzmocnić korbowód? Nigdy nie słyszałem o czymś takim?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

możesz zainwestować w kute korbowody są takie dla niedowiarków najlepiej zakuj cały silnik załóż wiekszę turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wzmacniał ktoś kiedyś korbowody w jakiś sposób? Nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat a potrzebuje coś takiego wykonać.

 

Szanowny kolega udaje głupiutkiego, czy może szuka głupich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Napisz do czego te korby, jedyny znany mi sposób to wymiana standardowych na wzmacniane i nie muszą być kute( nie ten poziom techniki) mam na myśli diesla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

w rolnictwie raczej nie spotka sie kutych części do silnika ale już kute diesle o mocy 500 koni można spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Agroastrolog czy coś ci się nie podoba w moim pytaniu??? Swoim postem nie wniosłeś żadnej informacji która była by przydatna!!!

 

Potrzebuje dokonać wzmocnienia korbowodu od silnika S 320 ponieważ przerobiłem go na brykieciarkę i obawiam się jego uszkodzenia ponieważ jest słabym elementem układu tłokowo-korbowego tego silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agroastrolog czy coś ci się nie podoba w moim pytaniu??? Swoim postem nie wniosłeś żadnej informacji która była by przydatna!!!

 

Potrzebuje dokonać wzmocnienia korbowodu od silnika S 320 ponieważ przerobiłem go na brykieciarkę i obawiam się jego uszkodzenia ponieważ jest słabym elementem układu tłokowo-korbowego tego silnika...

 

Agroastrolog czy coś ci się nie podoba w moim pytaniu??? Swoim postem nie wniosłeś żadnej informacji która była by przydatna!!!

 

Potrzebuje dokonać wzmocnienia korbowodu od silnika S 320 ponieważ przerobiłem go na brykieciarkę i obawiam się jego uszkodzenia ponieważ jest słabym elementem układu tłokowo-korbowego tego silnika...

 

Kolego, nie wprost , ale informację w mojej odpowiedzi zawarłem. To co chcesz zrobić z oryginalnym korbowadem jest niewykonalne, chyba że pozyskasz odpowiednią stal, odkujesz i obrobisz nowy z powiększonymi przekrojami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to nie będzie wzmacniany tylko nowy. Nie da się wzmocnić, nic nie da że przyspawasz pręt zbrojeniowy :D


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .
       
      Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .
       
      Z góry dziękuję
    • Przez rafal2132
      Witam, mam pytanie ,czy można sprawdzić po numerze panewki jaki jest wymiar panewki ? Nominalny czy 1 szlif wału korbowego. 
      Numer panewki na zdjęciu.
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj