Zaloguj się, aby obserwować  
Artur74

numery nadwozia w mtz 82

Polecane posty

Artur74    0

Witam może ktoś mi powiedzieć gdzie znajdują się numery podwozi w mtz z1981roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelfrr
      Witam wszystkich posiadaczy mf. Moje pytanie jest takie, gdzie szukać numerów nadwozia czy nadbudowy czyli tych wybijanych dokładnie w mf 3070 z 1987 r. Kupuje taki model i słyszałem od posiadaczy ferdków że mogą się znajdować w różnych miejscach takich jak pod alternatorem czy z tyłu obok podnośnika pod prawym ramieniem.
      Jeżeli posiadacie takie ciągniki napiszcie gdzie jeszcze trzeba zaglądnąć.
    • Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez Bartoxc330
      Witam wszystkich!  Wie ktoś może w którym miejscu nabite są numery na ramie przyczepy d50?
    • Przez jack2006
      Witam , czy mógłby ktoś z forumowiczów wstawić mi zdjęcie w którym miejscu jest nabity numer nadwozia w c360, bo nie moge znaleźć, bede baaardzo wdzieczny.
    • Przez nicraM4011
      Witam, potrzebuję pomocy przy określeniu miejsca nabicia numerów na tylnim moście w c385. Szukałem przy prawej pompce bez skutku może ktoś wstawi zdjecie gdzie dokładnie mają być . Tabliczka w kabinie jest.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj