Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PremiumTrade

BEZPŁATNE wejściówki na TARGI FERAM - Łódź Atlas Arena

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

Kto się wybiera?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
      Jako ze nie widziałem żadnego tematu o Agroshow 2013 to postanowiłem zrobić właśnie taki temat

Tutaj możecie pisać kto będzie w który dzień oraz jaki dystans macie by przybyć na Agroshow 2013.

Ja zacznę. A wiec...

Dzień: 20, 21 oraz 22 Września.
      Dystans: 1580km. A wiem ze ktoś ma jeszcze dalej
    • Przez polagrapremieryaid

EUROPEJSKI DZIEŃ MŁODEGO ROLNIKA NA PREMIERACH

Inwestycja w młode pokolenie innowacyjnych i postępowych rolników to najcenniejsze przedsięwzięcie, którego owoce z całą pewnością poznać będzie można już niebawem.
      Wspólna idea edukacji, ale też poszerzanie horyzontów myślowych sprawia, że przyszłość branży rysuje się w bardzo jasnych barwach. Swój udział w integracji środowiska przedsiębiorczych młodych ludzi mają również Międzynarodowe Targi Poznańskie, które podczas Targów POLAGRA-PREMIERY 2014 będą gospodarzem IV Edycji Europejskiego Dnia Rolnika. Organizatorami wydarzenia są Związek Młodzieży Wiejskiej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a uczestnikami setki młodych rolników z wielu organizacji i stowarzyszeń zrzeszonych w Europejskiej Radzie Młodych Rolników. Spotkanie to niepowtarzalna okazja do wymiana doświadczeń, ale również burzliwych dyskusji dotyczących najistotniejszych problemów związanych z działalnością rolniczą. Seminaria, analizy, szkolenia i warsztaty – to wszystko czeka uczestników Europejskiego Dnia Młodego Rolnika.
      31 stycznia 2014 – drugi dzień Polagry-Premiery. Zapraszamy!

http://www.polagra-premiery.pl/pl/
    • Przez Iva
      Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .

W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
      W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.

Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .

Parking będzie jak co roku platny-5 zl .

Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/

To kto się wybiera ?