Skocz do zawartości
NHTC56

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ramona    2

Jedna rada dla hodowcow trzody,musi być jedność jak strajk to wszyscy ,bo pojedyńcze to psu na buda .Nasza władza wiadomo czym się zajmoje

Wiadomość z agroFakt.pl

Edin    24

Mam też uwagę co do formy strajków. Chodzi mi o ciągniki którymi poruszają się rolnicy na protestach. Normalny rolnik wie jak jest na wsi i z czego i jak zarobił na ten ciągnik. Wielu ludzi z miasta poniekąd popiera rolników ale pomyślcie że niektórym nóż się otwiera w kieszeni jak telewizja pokazuje ciągniki po kilkaset tysięcy złotych. Co myśli o tym miastowy?

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Zapraszamy na naszą relację z targów.

• Przez Magda_86
      Ankieta głównie dotyczy problemów rolników. Proszę o jej wypełnienie.

http://www.ankietka.pl/ankieta/109428/problemy-rolnikow-systemy-wspomagajace-decyzje-w-gospodarstwie-rolniczym.html

Z góry dziękuję za poświęcony czas.
    • Przez margo22
      Witam, czy ktoś może gdzieś znalazł jakąś stronkę czy programik do prowadzenia księgi rejestracji świń. Nie da się tego zrobić w excelu żeby samo liczyło, dlatego pytam czy ktoś może już coś ma.
    • Przez Magda_86
      Ankieta jest mi potrzebna do napisania pracy dyplomowej.

Proszę o wypełnienie, a dokładniej dotyczy problemów rolników.

http://www.ankietka.pl/ankieta/109428/problemy-rolnikow-systemy-wspomagajace-decyzje-w-gospodarstwie-rolniczym.html

Z góry dziękuję za poświęcony czas.
    • Przez Sadek
      Od kilku lat jestem losowany do badania pogłowia trzody, i mam takie pytanie czy wy też jesteście do tego "losowani" i traf jest taki że od kilku lat trafia na wasze gospodarstwo.?

Informacje staram udzielać się sumiennie ale czy ma to sens jeżeli badane są te same gospodarstwa ?