boloo

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
boloo    0

Witam koledzy jestem nowym nabywca kombajnu hassia z sortownikiem mam zamalowana tabliczke znamionowa .I czy jest tu jakis znawca ktory ze zdjec rozpozna model tego hassia . Jak te kombajny sie sprwuja ? jak z czesciami ? oraz czy posiada ktos katalog czesci do tej maszynki .Bo musze wymienic tam pare rolek zeby maszyna byla gotwa w 100% do sezonu .Wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam

post-37704-0-94356500-1393017352_thumb.jpg

post-37704-0-16320300-1393017403_thumb.jpg

post-37704-0-10551400-1393017416_thumb.jpg

Edytowano przez boloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cornerpl1    1

Modelu nie rozpoznam bo tabliczka znamionowa zamalowana .Ale może jak by się dobrze po internecie posurfowało to by się znalazło, hmm.. Z częsciami do hassi jest średnio niektóre są bardzo drogie , w twoim przypadku wymiana rolek to będą sprawy groszowe bo rolki są tanie. Co do mojej opinii o tym kombajnie to powiem tyle znajomy ma Hassie i bardzo ją zachwala mówi że nawet lepsza jest od Anny, dobry bezawaryjny kombajn. Sam może Hassie kupie bo przydało by się kupić 2 kombajn :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

sprobuje to tablicze jakos odzyskac .ALe pytanie co czy gdzies dostane katalog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

koledzy a takie pytanko wie ktos gdzie moge dostac ten walek przedni tasmy bo patrzylem dzis to moj jest w zlym stanie . Czy idzie gdzies dostac same czesci do regeneracji ? pokaze wam zdjecie o co mi chodzi

 

bo znalazlem na gaska .pl i jest za 812 zl troszke duzo . i szukam lepszej opcji

post-37704-0-59802700-1393094442.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

812 zł za ten wałek to raczej uczciwa cena.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

nie chodzi mi czy uczciwa czy nie tylko chcial bym to zrobic tanszym kosztem ale zeby bylo ok chyba bede musial sam cos takeigo zrobic . tylko czy te rolki boczne w orginale sa gumowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

To po co kupowałeś takiego sztrucla, trzeba było kupić anne to za wałek zapłaciłbyś 100zł.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

ale czy ja sie ciebie pytac co kupi c czy kupilem . to sobie kup anne i se kop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Możesz napisać, bo zawsze mnie to fascynuje i interesuje co ludzi skłania do zakupu takich wynalazków poniemieckich? Za dużo wolnego czasu macie i chcecie przeznaczyć go na wyjazdy w celu poszukiwania części? czy może chęć posiadania zagranicznej/ egzotycznej maszyny na podwórku czy co?

 

Myślę że kolega trafnie to ujął.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

chlopie czepiles sie zasmiecasz mi temat nic mi nie pogasz po pierwsze to toje pieniadze wydalem a po drugie po co sie wypowiadasz jak nic nie nie wnosisz do tematu chyba wiem ze chcesz nabic sobie postów zeby byc fajnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1994    0

Witam Dołączę się do tematu. Potrzebuję opinię na temat tego kombajnu, jakie ma awarie, na co zwracać uwagę przy zakupie i jak sobie radzi w zarośniętych ziemniakach. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

czy naprawde nie mozna kupic anny? przeciez jest jej pełno po ogłoszeniach. części wszystkie i w każdym sklepie i tanie. prosty serwis. po co wam te wynalazki?? za 5 tysi mozna wyrwac sprawną anke

  • Like 1

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1994    0

Anna jest dla mnie za duża a karlik u mnie się nie sprawdził dlatego pytam się o hassie bo wygląda zgrabnie tylko nie wiem jak jest z jej czyszczeniem i ogólnie co o tych maszynach można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

to zależy jakie masz ziemie. U mnie jak popadało to nie było wesoło ziemie II i III klasa. Przy zakupie pacz jak ten główny łańcuch jest wyrobiony i taśma boczna. w zarośnietych ziemniakach lepiej niż w skoszonych. Ja raz skosiłem chwasty przed kopaniem to tragedia była :/

 

PS; a z częściami nigdy problemu nie mialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj