Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MateuszT25

Ustawienie dawki paliwa

Polecane posty

MateuszT25    0

Witam

Ktoś wie jak ustawić dawkę paliwa na pompie?

Chodzi mi o to czy da się w jakiś sposób (zresetować), (wyłączyć) dawke i ustawić od nowa.

Z góry dzięki za instukcje.

Wnuczek    1

co to za pompa boscha czy lukasa?? czy jakas inna jaki model ile koni i wtrysków?

Buszmen11    3

jeśli zacząłęś się bawić dawką paliwa i kręciłeś tą śrubką na pompie to jedynie wyjąć pompę i ustawić ją od nowa na stole

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TBhog
      Witam

Robiłem już ze sprzęgłem bo nie trzymało ale taki problem mam pierwszy raz. Mianowicie sprzęgło nie wysprzęgla a co za tym idzie bieg wrzucić baardzo ciężko. Jak zapalę z wrzuconym biegiem to traktor stoi no ale wyrzucę bieg i nie da się wrzucić. Zbliżyłem już maksymalnie do łożyska oporowego te 3 popychacze co odciskają docisk ale nie pomogło. Odkręciłem kwadratową pokrywę za pompą hydrauliczną i ewidentnie widać, że jak nacisnę sprzęgło to oś idąca do skrzyni nadal się kręci. Co mogło paść ? Po mojemu to chyba docisk coś nie tak bo jakby tarcza padła to by w ogóle nie brało.

Pozdrawiam
    • Przez pronarek
      Malowaliscie T25 napiszcie o problemach które was spotkały i jaki kolor wybrac na władzia bo bede malował w niedługim czasie swojego A i mam pytanie nie wiecie czy da sie wymienic uszczelki w kabinie ???(kabina czeska)
    • Przez MarcinSp10
      Zaczelo mi sie cos dziac ze skrzynią biegow ,dziwne stukanie na 5 i 6 ale pod większym obciazeniem z gurkii nie i podzas zjezdzania z obciążeniem potrafi wywalic mi rewers. Czy te stuki maja zwiazek z rewersem bo dzwignia rewersu jest strasznie luzna z lewej dotyka juz 
      pedal  sprzegla. 
    • Przez pietro1984
      Witam mam takie zapytanie poniewaz sttaram sie troche poprawic władka i mam zamiar wymienic obrotomierz. I teraz tak czy musi byc tylko orginalny obrotomierz,bo mam na mysli taki obrotomierz od c330, c360 wydaje mi sie ładniejszy i bardziej czytelniejszy. Ma ktos taki patent u siebie czy oryginalny naped bedzie pokazywal obroty takie same na oryginalnym i na tym od ursusa.
    • Przez lorak1980
      Witam serdecznie,
      panowie zwracam się z prośbą do szpeców co się może dziać ze skrzynią biegów w T25 na dwie wajchy, otóż zimą była robiona skrzynia tzn. wymieniane tulejki na rewersie plus wymiana łożysk na wałku pośrednim i wymiana podkładek ponieważ stare się wytarły. Wszystko ładnie dotoczone nasmarowane złożone skrzynia chodzi dość cicho, biegi ładnie wchodzą do wczoraj przy pracy z kultywatorem zaczęło przy napędzie na przód zgrzytać na tył jedzie ok. Oczywiście po zdjęciu podłogi luz na podkładkach od strony zabezpieczenia. Pamiętam stary wałek pośredni wyjęty był bo urwane było blokowanie podkładki po prawej stronie i od tamtej pory po zakupie nowego wałka trzeba wyjąć wszystkie podkładki do regulacji pod obudową łożyskiem bo niestety nie idzie wyregulować wałka by z lekkim oporem się kręcił. Bez podkładek jest idealnie po środku. Pytanie dlaczego tak szybko wytarło podkładkę? a może coś rozpiera bardzo na koło na przód co myślicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.