Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kris1

Cześci z rozbiorek zachodnich maszyn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris1    1

Chcialbym sie dowiedziec czy moze ktos z was zna miejsca gdzie mozna znalezc czesci z rozbiorek kosiarek,pras zachodnich w mazowieckim i okolicach? Może ktos trafił na taka osobe ktora tym sie zajmuje?

Kris1

gesy    2

Do kosiarek to nie wiem, ale do pras to w Zbuczynie znajdziesz,lub Miastków Kościelny u Czajki, też tam troche ma złomu.

kris1    1

właśnie na ta chwile bardziej części do kosiarki mi potrzebne:)

Kris1

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor7340z    121

Byłem u czajki jesienią to miał tylko jedną kosiarkę pottinger działającą on kosiarek nie sprowadza bardziej ciągniki ale możesz zadzwonić i spytać :D

kris1    1

A moze jeszcze ktos zna jakies dobre miejsca z czesciami to niech sie podzieli wiedza:)

Kris1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez farmer120ha
      Chciałbym się dowiedzieć gdzie zaopatrujecie się w części zamienne do swoich Massey Fergusonów..???Gdzie można kupić tańsze zamienniki...?? Prosiłbym o adresy,strony www,numery telefonów...??

P.S Potrzebuje fragmentu maski ("trapez"lewa,dolna,przednia część) do Massey Fergusona 3095!!!PILNIE
    • Przez adamdx18
      Witam 
      Zgłaszam się z pomocą ponieważ poszukuję części do deutz fahra dx 4.50 
      i jeżeli to możliwe żeby było to w obrębie województwa śląskiego 
      za wszelkie namiary oraz pomoc w znalezieniu części bardzo dziękuję  
    • Przez wasil1995
      witam jestem nowy na forum i mam problem, poszukuję części do deutz fahr dx 110 a dokładniej trybu 3 biegu z synchronizatorem,i to tak koniecznie , ewentualnie całą skrzynie od tego modelu w rozsądnej cenie. może komuś zostało to po jakimś remoncie, ewentualnie po rozbiórce ? u handlarzy częściami nic nie znalazłem, niby wszystko sprzedane .. dopiero po nowym roku coś może bedzie.
      ps. potrzebuję taże tarczy hamulcowej prawej oraz mechanizmu blokady tylnego mostu

• Przez Theprzemo205
      witam! Posiadam mały stary ale jary kombajn Class Cosmos. Ową maszynę posiadam od lipca bieżącego roku. Sprzęt fajny jak na moje obecne 11 ha koszenia. Nadchodzi nowy sezon więc trzeba będzie przygotować maszynkę do żniw i w związku z tym  do kombajnu potrzebuje instrukcje obsługi. Może ktoś posiada?  Potrzebuje również informacji takich jak: do czego jest ta wajcha z prawej strony kombajnu za przednim kołem pod młocarnią? Coś się tam opuszcza ale co? I po co? Czy blachy w odrzutniku słomy da się wymienić? Ogólnie piszcie co wiecie, na pewno informacje się przydadzą wszystkie. Jest to mój pierwszy kombajn więc proszę o trochę wyrozumiałości.
    • Przez woj_gothic
      Witam.

Zakupiłem ciągnik, po niedługim czasie okazało się, że do remontu. No ale nic.... trzeba zrobić -będzie na lata.

Głowice, pompa wał+blok poszły do regeneracji.

Zrobiłem listę rzeczy do kupienia no i zaczynam dzwonić. Problem się stał w momencie jak przyszło do kupienia zestawu naprawczego tłoka . tj. tuleja tłok pierścienie . Dzwonie do różnych sklepów/firm o cene a tam rozbieżność o 200 zł na cylider.
      Jedni mają oryginał za 400 zł a inni oryginał za 220 zł . Teraz pytanei do was . O co tu chodzi ? Brać zestawy za 220 czy za 400 zł.Nie chcę wydać worka pieniędzy nie potrzebnie, ale też nie chcę komuś do kieszeni dać prawie tysiaka za nic.

Druga sprawa to turbina.Moja nie nadaje się do regeneracji. Pytanie jakie turbiny do tego modelu podchodza aby koszta były normalne . Turbina oryginalna którą miałem to SCHWITZER 2 numer 311422 i za taką bądź też zamiennik niektórzy wołają po 2000 zł ....

Bardzo prosze o szybką odpowiedź bo musze na dniach kupować części a nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić .