Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl

• Przez BercikFarm
      Witam 
      Jest toś posiadaczem amazon 600l ? 
      taki jak na zd ...
      Jak macie ustawioną śrubę , w tej tabeli co jest zaznaczona na biało ... ?

• Przez Krzys375
      Witam,
      Mam uszkodzoną oponę w siewniku poznaniak II  mam założone 5.60-15.
      Jaki może być zamiennik wielkościowy aby siewnik nie oszukiwał w wysiewie wg tabeli.?
      Może z jakiejś dojazdówki od samochodu? Ktoś posiada taką wiedzę?
    • Przez Jasio88
      Kupiłem nowego poznaniaka 420/3D i pierwszy raz mam styczność z takim siewnikiem przy 1 próbie kręconej zauważyłem że przekładnia działa skokowo w sensie jak kręcę korba czy kołem słychać przeskok przy kółkach wysiewających korba też przeskakuje nie jest to płynne jak w starym siewniku tak ma być? wszystko robiłem zgodnie z instrukcją waga wysypanych nasion do korytek jest  w miarę ok. Zastanawia mnie ten przeskok. I jeszcze jedna rzecz do korytek powypadały takie zaślepki jak na zdjęciu co to może być i skąd to się tam znalazło?

• Przez Partyzant85
      Witam.
      Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.