Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez panol
      Witam - temat dosyc rzadki bo to raczej wąska specjalność. Chcialbym uprawiac dymkę z nasion - w moich okolicach jest duże zapotrzebowanie i jeszcze mam dosyc dobry dostęp do siły roboczej. Może jest ktoś na tym forum kto uprawiał dymkę i mógłby się podzielic doswiadczeniami z produkcji. Chodzi mi o odmiany, przechowanie, maszyny do siewu, formy siewu, opryski, elementy ryzyka etc. Na necie jest parę artykułów na ten temat (www.hasło....) ale porady z pierwszej ręki by się bardzo przydały. Wielkie dzięki, Leszek
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?

Pozniżej Załączam zdjęcie.