Skocz do zawartości
mateuszs1993

Jakie maksymalnie ładowanie ma alternator w zetorze 8011 i C-385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,

Mam pytanie jakie maksymalnie dwa akumulatory mogę włożyć do zetora 8011? bo mam 88ah i 120ah ale ten 120 wysiadł i się zastanawiam czy może troszkę większego nie kupić tylko jak to się ma do alternatora czy będzie w stanie doładować te akumulatory??

Jakie wy macie akumulatory w swoich ?

Pozdrawiam

locke    291

Obojętnie jakie,aby były jednakowej mocy.Albo jedna 12V

Teraz mam dwa po 12v połączone równolegle i chce wymienić ten jeden na maksymalny jaki mogę włożyć czyli jeśli mam już 88ah to jaki jeszcze mogę włożyć maksymalnie by alternator wyrobił z ładowaniem ? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrykSenior
      Witam, problem dotyczy zetora proximy 8441. Obrotomierz nie działa oraz alternator nie ładuje, wymieniłem akumulator(był uszkodzony) natomiast alternator raz jest zimny jak lód a raz nie daje sie go dotknac, tak sie grzeje. co moze byc przyczyna? alternator jest ok, sprawdzałem... Problem jest dosc uciążliwy, zwłaszcza gdy braknie pradu na polu i nie da sie zetora zapalic.. z gory dzieki za pomocne odpowiedzi
    • Przez Wojtas974
      Witam, mam o to takie pytanie...Gdyż w naszym zetorku od niedawnego czasu zaczeło rosnąć ciśnienie. Ciagnik na zimny silniku trzyma okolo 4, bez gazu... Po rozgrzaniu na pelnym gazie trzyma okolo 6. Co może być przyczyna, i jak to naprawić ? Czy jest możliwość naprawienie tego bo dużego wkladu finansowego, oraz bez sciagania miski olejowej. 
      Dodam ze kilka moto-doktorów w zeszły sezon. Czy po wylaniu tego oleju i wlaniu świeżego bez tych doktorów pomoże ? Czy szukać przy zaworach pomocy ?
    • Przez damianXXL
      Witam. Mam mały problem z ladowaniem w moim mf. Otóż gdy wlacze światła mijania lub drogowe lub robocze lekko świeci kontrolka. Dodaje obrotów to święci jaśniej. Jeśli któreś wylacze to przygasa kontrolka. Lądowanie zmierzone 14, 5- 14, 6 bez świateł, 14, 4-14, 5 na włączonych światłach. W czym jest problem? Proszę o porady sugestie gdzie szukać problemu.
    • Przez Maikel1987
      <p>Witam , od bardzo nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem zetora 7245 i jest w nim ten mankament ze pali się kontrolka od ladowania , co może być przyczyną ? Sprawdzę jeszcze napięcie ładowania , tylko ile ma ładować ?</p>
    • Przez peter779
      witam mam problem z podłączeniem tego typu alternatora możne już ktoś z was podłączał to ustrojstwo