Polecane posty

seba12340    0

witam wszystkich ostatnio zakupilem deutza dx 85 i mam wielka prosbe dotyczaca skrzyni. Otoz na szosowych biegach mam skrzynie 4 biegowa bieg wsteczny jest szybszy niz ostatni bieg do przodu. Mam wielka prosbe czy to w skrzyni jest problem bieg do przodu jest zamieniony z wstecznym? Prosze o pomoc

 

 

 

mechanicy pomozcie czy moze przelozenia trzeb jakos w skrzyni zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecik    0

Napisz pierwsze jaką masz skrzynie i ile km/h ciągnik na tym 4 biegu jedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba12340    0

skrzynie mam 4 biegowa 3 przelozenia do przodu i jedno do tylu a do przodu jedzie wolniej niz 360 wrzuce wsteczny to smiga tak szybko ze az strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

nic nie jest zamienione tak jest i tak będzie niektóre tak maja


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba12340    0

ale powinien chyba przynajmniej jechac tak szybko do przodu jak jedzie do tylu? Na przelozeniach moge wrzucic tylko 2 jest mozliwosc ze 3 przelozenie jest zablokowane ? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojak    1

Raczej nie. ja mam trochę inną skrzynię. Szybszą i więcej przełożeń, ale twoje najszybsze przełożenia są takie jak moje średnie czyli M, a na tych biegach porównując je ze wstecznymi to wsteczne są szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dawidtrzeciak
      Witam. Poszukuję katalogu części do ciągnika Deutz Farh agrfarm 430. Może ktoś ma? A może ktoś wie gdzie i w jakim sklepie można to dostać. Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez navara
      Jak odkrecic zwolnice stanolem na tym zabezpieczeniu co trzymam srubokretem w lewo w prawo to sie odkreca ??

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj