Zaloguj się, aby obserwować  
klusek

PORADA

Polecane posty

klusek    9

witam chciałbym się was poradzic.Mój wuja płyte ma za stodołą ok.200 metrów od obory.Gnój wozimy toczką jest to troche męczące czy macie jakiś sposób zeby więcek zabierać na raz.Ciagnika sie nie opłaca ale cos mniejszego?


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

raczej myśleliśmy zeby zrobić 3 kołowca z silnikiem od jakiegoś motora czy to dobry pomysł??


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

zrób buggy <_<


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

A może byś z fiata 126p coś wykombinował. Uspawał byś ramę zrobił jakąś przekładnię żeby miał więcej siły i był trochę wolniejszy na koła łańcuchy żeby lepiej szedł. No i byś musiał dać trochę materiału na konstrukcję a tak resztę części to byś miał. I byłoby taniej niż kupować jakiś traktorek kubota.Tak ja myślę.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Z wski ludzie robią takie trójkołowce i powiem Ci, że nawet fajny sprzęt jak byś się troche pobawił to napewno coś wykombinujesz.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

właśnie myslełem o silniku z wsk nawet widziałem goscia kiedyś cos u mnie na okolic kopali fundamenty dość duze i patrze gosciu podjerzdza drezyną weszły na nią 2 łyżki o pojemnosci 700 kg.


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

ja w chlewni mam wyciąg z wielką kastą o poj.500l i tylko ją cigne leciutko na linie przez cały chlew 60m i 40 jeszcze na dworzu polecam a w drugiej chlewni wywoże taczkami niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

mysle raczej na tym 3 kołowcu z silnikiem od jakiegos motoru np:MZ 250 albo od jakiejś WSK??


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

To lepiej już zamontuj tam od mz250 albo od jawy350 <_< U nas mieli takiego 3 kołowca z silnikiem od wsk 125 i porywu to nie miało <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@tommy66692 ale to przecież nie ma byc do jakiś wyczynów tylko do wywozu obornika ;)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
witam chciałbym się was poradzic.Mój wuja płyte ma za stodołą ok.200 metrów od obory.Gnój wozimy toczką jest to troche męczące czy macie jakiś sposób zeby więcek zabierać na raz.Ciagnika sie nie opłaca ale cos mniejszego?

 

Jakiś traktorek albo ładowarkę typu "WEIDMANN"

PS. Nie toczka tylko taczka chyba... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zrób coś w stylu torowiska i wózek na to. Szyn normalnych to raczej nie kupisz bo trochę kosztują ale możesz wykorzystać kątownik lub teownik do tego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj