Skocz do zawartości
News
zetor6340

Czego słuchacie w swoich ciapajach przy robocie

Polecane posty

Filipoo    14

gdy tylko moge i pogoda mi na to pozwala to słucham dzwięku wydobywającego się z tłumika to jest musyka dla uszu :D

Ja słucham RMF FM. Radia Zet to bardzo rzadko. Czasem jak mi się zechcę to Eski Siedlce (od nie dawna już jest). Płytki z różną muzą to czasami w Zetorze 10641 Forterra słucham bo tam mam na radio na płyty. W Ursusie 4514 to tylko radia da się słuchać bo nie ma ani kasety a płyt tylko same radio.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Manio1523A    0

Ja najczęściej słucham RMF FM, lub ESKA Płock jak uda mi się złapać prze to kasetowe ustrojstwo :) . Ale już kupiłem radyjko i będę wymieniał, i popłynie disco w polu :) .

Wiadomość z agroFakt.pl

fendtrisix    32

Ja ciągnika nie mam (sprawnego), ale często trawę kosze mini wersją ciągnika to słucham radia Eska Wrocław i Eska Live RMX ale to tylko jak wieczorem kosze.

Lukaszjarm    4

u mie w kazdym traktozde jest radio z mp3 a w nowym na karty pamieci i wszystko gra lepiej niz w niektorych autach . slucham wszystkiego co przypadnie mi do gustu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie ciągnikach króluje RMF Maxxx Mazowsze. :D

zenas    8
:D zdecydowanie szóstki mojego diesla mruczy jak kot :D

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

UrsusCzesio    306

RMF FM, radio Weekend tylko ostatnio się zpesuli i nei dają tak dobrej muzy jak kiedys ale wieczorem to każda stacja dobrą muze daje ale od wiosny to najczęsciej pendrive :D Radio zUSB i SD

Mój Wladimirec podbija świat

samczyk1991    82

Wieczorami to Planeta Olsztyn lub Radio Bartoszyce, bo tylko wieczorami puszczają niezłe nutki, w dzień to dicho z transmitera :D

Wieczny kawaler ;)

czytam posty i sie aż boje co bedzie za kilka lat stacje takiej jak rmf, eska, i inne radiostacje na "topie" przez nadawanie tylko i wyłącznie sieczki ,a nie prawdziwej muzyki robią z mózgu słuchacza budyń

posłuchajcie troche radia "trójki" lub innych podobnych wszystkie hity np zespołu enej w trójce leciały w wybranych audycjach pół roku wcześniej niż w esce

sar09    0

Wszystko tylko nie RMF. Trójka, czwórka, zetka, antyradio, roxy. Zaleznie od nastroju i tego co aktualnie graja:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez aniagac1983
      Witam jestem laikiem w temacie studni głębinowej chciałbym taką wywiercić szłyszałem że jest kilka metod wiercenia ktòra metoda lepsza wasze doświadczenia w tym temacie i jeszcze sprawa pozwoleń doradzcie coś z góry dziękuje

• Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.