zetor6340

Czego słuchacie w swoich ciapajach przy robocie

Polecane posty

Pawel330    1

Ja w ciapku nie mam radia ale mam telefon ;) więc biorę słuchawki do uszu a na to jeszcze takie słuchawko ''ochronki na uszy'' lepiej jest słychać i nie tak głośno musi grać telefon (oszczędność baterii ;)).Głównie słucham radia ESKA lup PLANETA FM a jak nic ciekawego w radiu nie leci to puszcam z telefonu muzykę disco polo lub sety z klubu Arena Strubiny!! ;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    636

Ja w moim Zetorku słucham radia RMF FM lub z kasety disco polo :lol:


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Ja słucham RMF FM lub Zet bo Eske to jakos slabo mi sciaga.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

jak płytki nie wezmę to RMF fm a w nocy na RDC czasami czarny rap puszczają B) a ogólnie słucham tej stacji gdzie leci fajna muza :lol:


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

głównie rmf fm ale również inne stacje, zależy gdzie coś ciekawego puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ja w Zetorku Eski Toruń, radia Gra a jak nic ciekawego nie puszczają to płytki Poznańskiego Rapu :lol: A w ciapku oczywiście silnika jak przepałki dostaje B)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ja w swoim slysze ryk silnika a podczas jazdy na 5ce wrzask zwolnic


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej słucham HIP-HOP ale też niekiedy radia najczęściej RMF Ziom lub RMF Club.

 

 

PS.

Ziemek256 a ty jakiego wykonawcy słuchasz bo ja też słucham Rap\HIP-HOP i znam jednego Rapera z poznania co prawda nie osobiście ale słucham najczęściej jego piosenek.


Mój Sprzęt:
-Bizon ZO56
-Zetor Forterra 11441
-MTZ 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie leci eska ale jakby bylo radio na plytki to HARDSTYLE ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

RMF FM, Radio Eska Toruń... Muzyki klubowej:)

 

a co do radia maryja to on wszedzie łapie wkoncu jak babcie oddaja renty to musi antena byc dobra .. widze co dziennie te radio prawie jak jade i wracam ze szkoly .. a telewizja TRWAM ma siedzibe kolo warsztatow szkolnych . fujj jakie brzydale tam pracuja.. tylko co chwile na fajke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek82    1

Znacie te maluszki co podzkakuja na ulicy od samego basu  jak bedziecie slyszec takie dzwieki a nie widziec maluszka to oznacz ze zbliza sie moje c360 z 2x 70w glosnikami.....UNC UNC UNC

 

 

 

twoja c360 jest głośniejsza od twoich głośników.Wiem bo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Wszystkie radyjka w moich sprzętach ustawione są na TRÓJKĘ :D

Od ponad 20 lat nie słucham innej stacji tylko- Trójka.

Polecam każdemu kto lubi słuchać nie tylko muzyki! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ja tez RMF MAXX albo rmf :D płytek nie słycham bo radio mam kiepskie i czasem nie chce z płytek czytać :D ale kupie sobie na SD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj