zetor6340

Czego słuchacie w swoich ciapajach przy robocie

Polecane posty

robcio3dz    0

Ja w swoim C-330M to przewznie słucham disco polo tylko przewaznie to nowe a to jusz sie nazywa polski dance. A po za tym to wszystko co jest fajne. :wacko:


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoniek1    0

ja w swoim lampo albo DF słucham zazwyczaj elektro hausu,techno. albo jak jestem nacos wkorzony to zmieniam płytke na metal albo mocny rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jak pisałem wcześniej słucham najczęsciej radia no ale jak juz cos swojego to mp3 w uszy i jazda :lol: ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawoo86    0

Ja słucham albo ZET,albo TAK FM.

A jak nie radia to płytka z jakąś muzyką Dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Jo Radio Zet ! abo z kasety jakos techniawa i disco polo :lol:

 

Skad sciagocie muzyka ??


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1
Ja slucham tylko to co mam na CD-mp3, bo nie mam radia, bo (nie)stety nie mam podlaczonej anteny.

 

Czego slucham? Najlepiej mi sie robi w polu sluchajac szybkiego rocka, albo cos w tym stylu.

 

the ataris - so long astoria

beatsteaks -smack smash

billly talent - billly talent

billly talent - billly talent II (fajnie plyty nazywaja)

bon jovi - have a nice day

papa roach - getting away with murder

fall out boy - from under the cork tree

foo fighters - in your honor

jet - get born

lostprophets - liberation transmission

unwritten law - heres to the mourning

 

ostatnio odkrylem pare fajnych zespolow z gatunku punk/poppunk/rock/skapunk/alternative/hardcore

sa to:

less than jake - szczegolnie plyta "anthem" (skapunk/poppunk)

hawk nelson - letters to the president (rock/poppunk)

buckcherry - 15 (rock)

sum 41 - does it look infected (poppunk/punk/rock/alternative)

sum 41 - chuck (punk/rock/alternative)

american HI-FI - the art of losing (poppunk/punk/alternative)

goldfinger - the best of goldfinger (skapunk/punk)

rise against - lights out (melodic hardcore)

paramore - all we know is falling (popopunk/alternative/rock)

 

wszystkie zespoly maja stronki na my.space i tam mozna sobie posluchac jakby ktos chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja słucham radio przewarznie zetke lub oko z ostrrołęki pozdrawiam


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Ja słucham radia vanessa , zet lub jakieś Czeskie radio nawet fajną muzę puszczają(dobrze odbiera bo do Czech mam 4 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja słucham eski lub zetki. Ale czasami dobrze jest zapuścić CD. A wtedy to tylko jakaś cięższa łupanka :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

U mnie leci RMF- FM na zmianę z radiem Zet ale powiem szczerze jak się pojeździ 5-7 dni i się słucha tego samego radia to się wszystkie piosenki zna na "pamieć" dlatego warto też posłuchać jakiejś dobrej techniawy z CD


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Kurcze ja juz zakładam chyba z 2 miesiące sprzęt grajacy do ciagnika i jakos nigdy czasu zalozyc nie mam


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja mam swoją ulubioną płyte z rammsteinem :blink: hehe faja muzyka lubie takie rytmy:) i jeszcze na maxa leci i jazda w pole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

U mnie wszystko zależy od nastroju i wykonywanej pracy albo jaką kasetę wyciągne zza fotela :blink:

Przeważnie muza trance, klubowa, siakieś techno czy pop, s.polak, rammstein, kaliber 44, praktycznie wszystko...

 

@dziku

Która płyta rammsteina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

ja w swoich ciagniczkach mam radyjka na 97.5 ustawione.

rmf maxxx Łomza :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

@Vektor

Dokładnie :D Wszystkie piosenki się powtarzają co tydzień lub dwa wrzucą jakąś nową i po sprawie.

@Bamber14

Ja ściągam BearShare'm. Ze stron można też, ale trzeba mieć porządnego antyvirusa :blink:. Wiadomo jak to w sieci.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ja ściągam BearShare'm. Ze stron można też, ale trzeba mieć porządnego antyvirusa :blink:. Wiadomo jak to w sieci.

ja własnie w BearShare'u załapałem pare wirów.

i zgadzam się z miskiem10. Bit Torrent najlepszy do tego typu zabaw :D

ale ja tez korzystam z Aresa.dobry program, szybko sciaga i wirusów tez nie mam. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Mam pytanko czy ktos zakładał radio do swojego zetora(7211,7011,7711)bo kompletnie nie wiem jak to zrobic.I nie wiem gdzie go umieścic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

W moim ex 7211 było radio safari :D u góry w tej zabudowie było miejsce na radio. Do radia potrzeba zasilanie z bezpiecznikiem, masę, antenę, głośnik albo 2, najlepiej 4, subwoofer... ee szaleje :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Rock z lat '80 jest najlepszy szkoda że radio tylko w jednym ciągniku mam.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Dokładnie mam tam zamątowac 4 głośniki i subwoofer

 

sub'a musisz wstawić w skrzynie o odpowiedniej pojemności i najlepiej zasilić mocnym monoblockiem :D gdziś był temat o audio w traktorach, można podywagować :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj