zetor6340

Czego słuchacie w swoich ciapajach przy robocie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    148

ja słucham rmf zet i eski ale czasami mi nie odbiera. a teraz sobie poprawiam w moim 4514 radyjko tzn głosniki zeby był bounce jak si enalzey na asfalcie hehe nie ma to jak szpan:PP :blink:


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

No panowie powiedzcie mi czy ten temat jest do bani? :blink:

 

Niejaki pan Balzak twierdzi iz tak jest....

wg mnie temat sie nawet rozkrecil wiec o czyms to swiadczy....Apeluje!! nie wszyscy rolnicy sa glusi!!! otaczaja sie roznymi subkulturami...a przy okazji mozna sie dowiedziec czego polski rolnik slucha sobie pracujac w swoim ciagniku.

W tym temacie wypowiedzialo sie ok 120 osob......kazdy z nas jest swiadomy do jakiego tematu pisze posta....nikt z nas nie pisze do tematow beznadziejnych bo nie jest glupi...[czyzby Balzak twierdzil inaczej?]

drogi panie nie szufladkuj calego forum...wiesz co to znaczy Hyde park? wiesz co jest napisane pod tym wielkim napisem?to ''cos'' [nie powem mu niech sie wysili:)] daje mi pozwolenie a wrecz zmusza podczas zamieszczania tam posta do dygresi od rolnictwa ......tam mozemy popisac nietylko o rolnictwie

Dlamnie Agrofoto nie jest forum rolniczym...Dlamnie AF jest forum dla rolnikow!!

 

Co uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
No panowie powiedzcie mi czy ten temat jest do bani? :blink:

Yy? Czemu do bani? Temat jak każdy inny, jest OK, przynajmniej dowiedziałem sie czego inni słuchają podczas pracy w polu.

 

Btw. Panowie, bez nerwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Jak słucham radia to tylko RMI. Kiedyś słuchałem jeszcze Kiss Fm. A z płytek to głównie Techno, Trance i Hause.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
No panowie powiedzcie mi czy ten temat jest do bani? :lol:

 

Niejaki pan Balzak twierdzi iz tak jest....

wg mnie temat sie nawet rozkrecil wiec o czyms to swiadczy....Apeluje!! nie wszyscy rolnicy sa glusi!!! otaczaja sie roznymi subkulturami...a przy okazji mozna sie dowiedziec czego polski rolnik slucha sobie pracujac w swoim ciagniku.

W tym temacie wypowiedzialo sie ok 120 osob......kazdy z nas jest swiadomy do jakiego tematu pisze posta....nikt z nas nie pisze do tematow beznadziejnych bo nie jest glupi...[czyzby Balzak twierdzil inaczej?]

drogi panie nie szufladkuj calego forum...wiesz co to znaczy Hyde park? wiesz co jest napisane pod tym wielkim napisem?to ''cos'' [nie powem mu niech sie wysili:)] daje mi pozwolenie a wrecz zmusza podczas zamieszczania tam posta do dygresi od rolnictwa ......tam mozemy popisac nietylko o rolnictwie

Dlamnie Agrofoto nie jest forum rolniczym...Dlamnie AF jest forum dla rolnikow!!

 

Co uwazacie?

 

Zgadadzam się z Tobą. Też miałem z "Balzakiem" sprzeczke, ze moje tematy są do bani etc. Wystarczy spojrzec na jego tematy. A po drugie tak jak mówisz, jest to Hyde Park, możemy tu pisać o wszystkim co nie musi być związane z rolnictwem.

Zgadzam się z Tobą.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Jak słucham radia to tylko RMI. Kiedyś słuchałem jeszcze Kiss Fm. A z płytek to głównie Techno, Trance i Hause.

a ja słucham .....a w sumie nasłuchuje aby coś sie nie urwało z ciagnika :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w 3 ciągnikach radyjko, w Belarusie i w Zetorze nawet CD/Mp3. W 360 nie mam radia bo nie opłaca mi sie tam instalować :lol:

 

Ogólnie bardzo mi umila prace...

 

 

Radio jakie słucham? TYLKO RADIO ESKA TORUŃ !


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
a ja słucham .....a w sumie nasłuchuje aby coś sie nie urwało z ciagnika ;)

ale jak jesteś z krakowa to kisa chyba musisz przez neta słuchać!? Bo ja mieszkam koło poznania i mi ledwo sciąga :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ja zamontowałęm podsufitówki dwie :D Dobrze grają. Miejsce na radio w Belarusie juz jest tylk wystarczy przekrecic i pomykac :D

 

 

 

EDIT. w poście wyżej

 

napisalem ze w 3 ciągnikach a wymieniłem dwa, oczywiscie w 1012 tez mam radio tylko ze na kasety...


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja mam w traktorze radio na płyty więc słucham Energy 2000 i Czasami radia Z bo u mnie najlepiej odbiera!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ludzie macie jakieś nowe techno/rap/pop bo to co mam to już mnie nudzi :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

nic nie słysze bo mi się błotnik kolibie


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Ludzie macie jakieś nowe techno/rap/pop bo to co mam to już mnie nudzi :P

 

:P Gorąco polecam m. in. :

 

Timbaland - "The Way I Are"

Activ - "Superstar"

Bob Sinclar - "Sound Of Freedom 2007"

Fergie - "Big Girls Dont Cry"

Jeckyl & Hyde - "Freefall"

Monrose - "Hot Summer"

50cent - "Stright To The Bank"

Shakira - "Las De La Intuicion"

 

No chyba że te też już się Tobie "przejadły"... - to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ja też radia Białystok ale czasami ryku silnika <_<

O Białystok ostatnio słuchałem... ;)

Fajna była ta muza o Zielonym Igorku, rozwaliła mnie że aż zapomniałem gdzie mam jechać...

 

P.S Jechałem po siano....


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMIK    5

Przede wszystkim RMF MAXX 106.5 FM

 

Scooter-lass_uns_tanzen

Timbaland - "The Way I Are

Alchemist_project-music_is_my_extasy

Pharrell-can_i_have_it_like_that_(feat_gwen_stefani)

Baracuda – Ladida

Kalwi and Remi vs John Marks - Revolution

Freakstyle Deejay Team - Boom Da Bass

Maurizio Gubellin-Equinoxe

Shaun Baker-V.i.p

Chris Decay-Shining

Dj Antoine feat. Hassan-Arabian Adventure 3

East Clubbers-Sexplosion

 

<_< ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Timbaland - "The Way I Are"

Świetny kawałek, słucham tylko w samochodzie bo mam go na mp3, a w ciągniku tylko taśmy... <_< ...ale już niedługo wstawiam gramofon na CD ;)

 

Ostatnio podczas pracy słucham nie istniejącego już zespołu Illusion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Radio Muzyka Fakty ----> RMF FM, najlepsze do ciągnika !!! :P

 

Pozdrawiam ----> krolikNH :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

JA sobie w moim Pronarku słucham:

Radia zet i płytki z hip-hopem oraz popu!


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja słucham tylko radia:

1. zet

2. eska łódź

3. radiostacja

4. radio parada

5. rmf fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj